Autor Wątek: Jaguar XJ Coupe, 1977, 4.2, automat - gdzie jest nr nadwozia i skrzyni biegów?  (Przeczytany 874 razy)

Offline tomaszwawa

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Kocham to forum
Cześć!

Potrzebuję zweryfikować dane z tabliczki znamionowej, nie wiem gdzie szukać "BODY No" i "GEARBOX No". Czy ktoś mógłby przysłać zdjęcia albo dokładniej wyjaśnić?

W opisie https://www.jaguarheritage.com/jdht/wp-content/uploads/RG002-Vehicle-numbers-locator-Guide-v.5-01-09-2022.pdf na stronie 21 jest niepokojąca informacja, że nr skrzyni biegów nie widać bez jej wyjęcia z auta. Faktycznie tak jest?

Offline jarek-jerryjag

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 279
  • Ja kochaminienawidze Jaga to jest jedno słowo
Odp: Jaguar XJ Coupe, 1977, 4.2, automat - gdzie jest nr nadwozia i skrzyni biegów?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2023, 05:33:44 am »
 czy ty masz ręczną skrzynie czy automat ? Jeśli automat to jak podniesiesz auto tabliczka jest z lewej strony skrzyni.
 Co do  body # to jest za tylnym zderzakiem po prawej stronie . Spróbuję jutro zrobić zdjęcie .
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2023, 05:38:37 am wysłana przez jarek-jerryjag »
I love and hate Jaguars

Offline tomaszwawa

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar XJ Coupe, 1977, 4.2, automat - gdzie jest nr nadwozia i skrzyni biegów?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2023, 11:36:21 am »
czy ty masz ręczną skrzynie czy automat ? Jeśli automat to jak podniesiesz auto tabliczka jest z lewej strony skrzyni.
Automat - napisałem w tytule. Dzięki za wskazówkę, sprawdzę.

Co do  body # to jest za tylnym zderzakiem po prawej stronie . Spróbuję jutro zrobić zdjęcie .
Będę wdzięczny za zdjęcie :-)

Offline jarek-jerryjag

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 279
  • Ja kochaminienawidze Jaga to jest jedno słowo
Odp: Jaguar XJ Coupe, 1977, 4.2, automat - gdzie jest nr nadwozia i skrzyni biegów?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2023, 19:58:58 pm »


Coś mnie zdjęcia nie wychodzą .
 Jednak jak zdejmiesz tylny zderzak to za zderzakiem masz z prawej strony  blaszkę długości 7cm wysokości 1 cm ona jest na dwóch nitach  . u mnie  jest # 5J3750 .
 Tez sa blaszki z lewej strony ale to nie # karoserii.
  Jeszcze jedno pod maska tez powinna być blaszka z numerem Vin , Body-karoserii  czyli ten sam numer co za zderzakiem, oraz #silnika i skrzyni .
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2023, 20:06:46 pm wysłana przez jarek-jerryjag »
I love and hate Jaguars

Offline jarek-jerryjag

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 279
  • Ja kochaminienawidze Jaga to jest jedno słowo
Odp: Jaguar XJ Coupe, 1977, 4.2, automat - gdzie jest nr nadwozia i skrzyni biegów?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2023, 01:09:57 am »
I love and hate Jaguars

Offline tomaszwawa

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar XJ Coupe, 1977, 4.2, automat - gdzie jest nr nadwozia i skrzyni biegów?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2023, 18:22:30 pm »
Bardzo dziękuję za informacje i zdjęcie!