Autor Wątek: Jaguar XF 2.7 zgasł po wrzuceniu w tryb D. Brak jakiejkolwiek reakcji po tym.  (Przeczytany 500 razy)

Offline Dantek

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • Kocham to forum
Dzien dobry. Dzisiaj przydarzyła mi sie dość niemiła sytuacja. Podjechałem moim autem pod sklep spożywczy. Po drodze wywalił mi błędy kierunkowskazów i poduszki pasażera co sie wczesniej nie zdarzało lecz zignorowałem to gdyż akumulator mialem stary i słaby i kupiłem juz nowy jeszcze tylko nie wymieniłem. W każdym razie po powrocie ze sklepu auto odpaliło bez problemu. Po wrzuceniu auta na D i zwolnienia hamulca auto zgasło. Nawet nie zdążyłem nacisnąć gazu gdy zgasł. Po tym zero reakcji ze strony rozrusznika. Nawet nie próbuje kręcić. Po przytrzymaniu przycisku z noga na hamulcu poprostu odcina prąd. Czy komus sie cos takiego kiedys przydarzyło? Moze ma ktos jakies sugestie odnosnie możliwych przyczyn? Za wszystkie komentarze bede bardzo wdzięczny.
Ps
Akumulator wymieniłem na miejscu gdyż mialem nowy w bagażniku. Nic sie nie zmieniło
Przy tym jak auto mi zgasło nie bylo żadnych niepokojących dźwięków. Wczesniej auto pracowało normalnie.

Offline anutemix

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Samochód jest dobry do kiedy jeździ
Musisz zresetować Aku i szczytach błędy jakie teraz są

Offline Dantek

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • Kocham to forum
Aktualizacja. Zalana skrzynka z bezpiecznikami w bagażniku, a przynajmniej taka jest diagnoza mechanika. Zobaczymy jak dalej sie potoczy. Pytanie. Czy gdy kupie nowa skrzynkę wymaga ona jakiegos programowania. Pozdrawiam