Dział Techniczny > F-PACE (2015 - obecnie)

Apple CarPlay

(1/2) > >>

destikero:
Witam,

zamierzam kupić używanego Jaguara F-Pace rocznik 2017, w którym jest zainstalowany system Meridian oraz nawigacja z małym ekranem (z przyciskami po bokach).
VIN: SADCA2BX2JA285669

Czy w takim aucie można aktywować Apple Carplay?

destikero:
Widzę, że odpowiedzi masa ;)
Może więc odpowiem sam sobie na zadane pytanie i pomogę komuś, kto zajrzy w ten wątek w przyszłości:

A więc dowiedziałem się dzisiaj od forumowicza @Zyg zag, że dołożenie funkcjonalności Apple Carplay jest możliwe poprzez zainstalowanie dodatkowego modułu.  :-thank
Wkrótce pewnie wybiorę się do wspomnianego forumowicza w celu założenia tego modułu i wtedy dam znać jak to działa :)

pablocarcode:
Witam. Jestem nowym właścicielem kociaka F-Pace. Mam u siebie duży dotykowy ekran 2x USB w podłokietniku i gniazdo zapalniczki. Czy można aktywować Apple car play w tym aucie? Przeszukałem całe menu i takiej funkcji nie znalazłem. Widziałem filmiki na YT ze te co maja CarPlay maja tez wejście na kartę sim w podłokietniku a mój tego nie posiada… Jest ktoś w stanie potwierdzić możliwość aktywacji i żeby to działało nie tylko po kablu USB?

Zyg zag:
Hej

w wersji audio touch pro (duzy wyswietlacz) moge uruchomic carplay/android ...,

w wersji audio ubozszej (z przyciskami po bokach) trzeba dokupic modul akcesoryjny i go zamontowac ...,

Pozdr

Rafael912:

--- Cytat: pablocarcode w Lipiec 04, 2023, 22:25:18 pm ---Witam. Jestem nowym właścicielem kociaka F-Pace. Mam u siebie duży dotykowy ekran 2x USB w podłokietniku i gniazdo zapalniczki. Czy można aktywować Apple car play w tym aucie? Przeszukałem całe menu i takiej funkcji nie znalazłem. Widziałem filmiki na YT ze te co maja CarPlay maja tez wejście na kartę sim w podłokietniku a mój tego nie posiada… Jest ktoś w stanie potwierdzić możliwość aktywacji i żeby to działało nie tylko po kablu USB?

--- Koniec cytatu ---
Oficjalnie sie nie da w tej wersji, musisz hackiem. Oficjalny Carplay wymaga wersji portu z karta sim i/lub wejściem hdmi. Ale sama zmiana portu nic nie da, bo tam idzie inny kabel, inne softy itd.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej