Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar X308/2001/230kkm/4.0

(1/1)

Domczak:
Cześć,

Po przekopaniu części forum i obserwacji stronek z ogłoszeniami przymierzam się do pierwszego zakupu Jaga. Szukam samochodu dobrego na bazę, nie musi być idealny, ani nawet dobry, wystarczy umiarkowany jeśli chodzi o kwestię mechaniczną/tapicerską, natomiast już niekoniecznie chciałbym się skupiać na blacharce, bo to coś czego sam nie zrobię a i finanse na to nie pozwolą na początku, dlatego też rozglądam się za modelami z ocynkowaną blachą.

Interesuje mnie ta oferta ze względu że ma trzy rzeczy za którymi się najbardziej rozglądam: 4.0, LPG i czysto czarny kolor:
https://www.olx.pl/d/oferta/jaguar-xjrok-20014-0-b-gazskoraautomatzarejestrowanyzamianaraty-CID5-IDJtohE.html?reason=observed_ad

Rozmawiałem ze sprzedawcą i jest tu kilka minusów o których muszę wspomnieć:

- Brak legalizacji i przeglądu, chociaż to są najmniejsze koszta
- Samochód podobno stoi u niego od 2016 mało co jeżdżony, ale brak informacji czy pod chmurką, garażu czy chociaż plandeką
- Od Handlarza :/

Aktualna cena to 17 900, czy myślicie że jeśli uda mi się wynegocjować cenę do 15-16 tyś czy jest to samochód warty uwagi? Akurat na święta wyjeżdżam w tamte rejony i będę mógł zobaczyć samochód na własne oczy. Stąd prośba do was bo moja wiedza nie jest jeszcze na tyle duża jeszcze żeby na oko zweryfikować czy któreś komponenty są przełożone np z x300?

Domczak:
Byłem na oględzinach samochodu, z plusów mogę powiedzieć że nie ma ich w cale, za to na minus: samochód stoi tak długo że opony zaczynają pękać, oczywiście stał na placu na zewnątrz przez cały ten czas. Jest strzelony w tyłek, poskładany po taniości i krzywo, szpachla jest obecna na każdym kawałku karoserii w przedziale od 670-1300μm, na koniec mogę wspomnieć że samochodu nie udało się otworzyć także stan skrzyni i silnika nieznany.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej