Autor Wątek: Wady / zalety I PACE  (Przeczytany 1379 razy)

Offline jako_tako

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • X308 4.0 & X308 XJR
Odp: Wady / zalety I PACE
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 28, 2023, 18:16:23 pm »
Ja bym mojej zonie tego auta nie kupil. Poczytaj sobie fragmenty z ich PRIVACY POLICY

• What Personal Information do we collect? We collect the following categories of Personal Information: Identifiers, Consumer Records, Protected Characteristics, Commercial Information, Audio and Visual Information, Internet or Network Activity Information, Geolocation Data, Marketing and Communications Information, Sensitive Personal Information, and Inferences. We explain those categories in more detail below.
....
• Do you sell or share my information? We sell and share the following categories of Personal Information: Identifiers, Consumer Records, Protected Characteristics, Commercial Information, Audio and Visual Information, Internet or Network Activity Information, Geolocation Data, Marketing and Communications Information, Sensitive Personal Information, and Inferences. We offer options for you to limit our selling or sharing of your information below.
...
• Audio and Visual Information such as call recordings and images.
....
• Geolocation Data such as your general physical location.


Online rmazurek

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Wady / zalety I PACE
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 28, 2023, 20:24:06 pm »
Ja bym mojej zonie tego auta nie kupil. Poczytaj sobie fragmenty z ich PRIVACY POLICY

Hehe, poczytaj sobie T&Cs pierwszego lepszego telefony (czy to iOS czy android) lub jakiegoś FB czy innych z serii social media…
Jest:
I-Pace HSE Black 24MY/ XE 2.0d AWD / MX-5 NB 1.8 TURBO!

Były:
I-Pace HSE 21MY
E-Pace 2.0d AWD
XJ 3.0D
A1 1.4 TFSI
XF 3.0D
Fiesta 1.0
Accord 2.2 ictdi
Carisma 1.8 GDI
Punto 1.2
323f BG 1.8
Corsa A 1.2

Offline jako_tako

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • X308 4.0 & X308 XJR
Odp: Wady / zalety I PACE
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 28, 2023, 21:10:39 pm »
Po pierwsze: co to ma do rzeczy, piszemy o samochodach ani e o FB i telefonach. Rozumiem, że poczułes się urazony bo tez masz takie auto.

Ale niech tam. Telefon mozesz wprowadzic w tryb samolotowy, wlozyc do lodowki albo po prostu wylaczyc. Mozesz tez zastosowac inne metody ale nie chce byc zbyt techniczny. FB nie uzywam.
Ale, zeby wysiadać z własnego (drogiego) auta aby porozmawiac swobodnie ze współpasażerem bez ryzyka, że ta rozmowa zostanie sprzedana jakiejs agencji to juz inny kaliber.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2023, 21:56:08 pm wysłana przez MicGin »

Online rmazurek

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Wady / zalety I PACE
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 28, 2023, 22:05:27 pm »
Dlaczego miałbym czuć się urażony? Jeżdżę nowoczesnymi jaguarami i posiadam nowoczesne urządzenia od wielu lat. Jestem jedynie zaskoczony paranoicznym podejściem i śmiem twierdzić zacofaniem z Twojej strony.

« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2023, 21:56:22 pm wysłana przez MicGin »
Jest:
I-Pace HSE Black 24MY/ XE 2.0d AWD / MX-5 NB 1.8 TURBO!

Były:
I-Pace HSE 21MY
E-Pace 2.0d AWD
XJ 3.0D
A1 1.4 TFSI
XF 3.0D
Fiesta 1.0
Accord 2.2 ictdi
Carisma 1.8 GDI
Punto 1.2
323f BG 1.8
Corsa A 1.2

Offline Tomasz B

  • Aspirant
  • Wiadomości: 9
  • Kocham to forum
Odp: Wady / zalety I PACE
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2023, 07:33:39 am »
Ogólnie podzielam zdanie kolegi rmazurka. Skoro chcemy iść w nowoczesność to musimy się liczyć z pewnymi rzeczami . Ostrożnie podchodzimy do wielu rzeczy więc pewnych wiadomości nie podajemy dla świata . A czy auto zaznaczy lokalizacje , prześledzi listę spotify czy tak żartobliwie - podsłucha o wieczornym 🍦 😜 to jakoś mnie za bardzo nie interesuje . Osobiście jestem gadżeciarzem u lubię mieć dostęp do technologii więc i z pogodzę się z tą polityką prywatności .

A i myślę że żona także nie będzie miała z tym problemu bo w końcu auto będzie dla niej 🤗
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2023, 21:56:54 pm wysłana przez MicGin »

Offline Arctic_Cat

  • Aspirant
  • Wiadomości: 3
  • Kocham to forum
Odp: Wady / zalety I PACE
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 04, 2023, 09:11:56 am »
Jedną z dobrych rzeczy jest to że H441 idzie przez SOTA więc w momencie gdy wskoczy soft 4.0.x jest pewność że mamy aktualne oprogramowanie.
Pytanie tylko czy te ładowanie gdzie komputer zdiagnozuje uszkodzenie celi musi być do 100%?

Online rmazurek

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Wady / zalety I PACE
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 03, 2024, 15:39:52 pm »
wczoraj mialem watpliwa przyjemnosc przejazdu przez wode ktora siegala powyzej poziomu gornej linii swiatel przednich - przez okolo 6-7metrow - zadnego problemu nie bylo (oprocz tego ze musialem powyciagac wodorosty z ramki grilla
Jest:
I-Pace HSE Black 24MY/ XE 2.0d AWD / MX-5 NB 1.8 TURBO!

Były:
I-Pace HSE 21MY
E-Pace 2.0d AWD
XJ 3.0D
A1 1.4 TFSI
XF 3.0D
Fiesta 1.0
Accord 2.2 ictdi
Carisma 1.8 GDI
Punto 1.2
323f BG 1.8
Corsa A 1.2

Offline Zbyszek01

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 382
Odp: Wady / zalety I PACE
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 04, 2024, 05:37:19 am »
Do kabiny czy bagażnika nic nie naleciało?
Spalinowy by nie przejechał bo powyżej linii świateł jest wlot powietrza do filtra/silnika.

To teraz twój to jakby popowodziowy  :-super
Jest - XE AWD 2.0d R Dynamic MY2020
Było - XE 25d AWD MY2017

Online rmazurek

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Wady / zalety I PACE
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 04, 2024, 08:29:22 am »
Do kabiny czy bagażnika nic nie naleciało?
Spalinowy by nie przejechał bo powyżej linii świateł jest wlot powietrza do filtra/silnika.

Zadnej wody w kabinie, bagazniki i z przodu i z tylu suche.


To teraz twój to jakby popowodziowy  :-super


ee tam popowodziowy - wg producenta maxymalna glebokosc brodzenia to 50 cm - lampy sa na wysokosci okolo 60 (przy zawieszeniu podniesionym na max) wiec prawie sie zgadza
Jest:
I-Pace HSE Black 24MY/ XE 2.0d AWD / MX-5 NB 1.8 TURBO!

Były:
I-Pace HSE 21MY
E-Pace 2.0d AWD
XJ 3.0D
A1 1.4 TFSI
XF 3.0D
Fiesta 1.0
Accord 2.2 ictdi
Carisma 1.8 GDI
Punto 1.2
323f BG 1.8
Corsa A 1.2