Autor Wątek: Jaguar XF 2.7d 2008 rok - problem ze światłami  (Przeczytany 488 razy)

Offline exen512

  • Aspirant
  • Wiadomości: 1
  • Kocham to forum
Jaguar XF 2.7d 2008 rok - problem ze światłami
« dnia: Listopad 15, 2022, 13:24:02 pm »
Witam  :-K

Jak w temacie mam problem ze swoim jaguarem xf 2.7d z 2008 roku. Problem ze światłami polega na tym, iż po odpaleniu samochodu światła się automatycznie włączają (mijania) nie ma możliwości na manetce przy kierownicy wyłączyć lub włączyć. One po uruchomienie silnika same z siebie po kilku sekundach się zapalają. Dodatkowo, gdy auto odczeka dłuższy czas to zapalają się oba światła mijania natomiast po odpaleniu i wyłączeniu, gdy auto jest rozgrzane, to jedna z nich przestaje świecić. Wymieniałem na nowe przetwornice oraz żarniki, ale nie pomogło. Nie mam żadnej kontroli nad światłami. Jedynie co mogę zrobić przy użyciu manetki od świateł przy kierownicy, to po prostu podświetlenie zegarów oraz przycisków w pojeździe. Miał ktoś taki problem? Co radzić, bo sam już nie wiem, a modułu nie mogę zlokalizować.

Dodatkowo mam problem ze schowkiem. Aby się otworzył muszę przytrzymać całą pięścią lub dłonia przez kilka sekund lub nawet kilkanaście, aż załapie mechanizm i otworzy, choć i tak nie zawsze. Jak to wymienić, gdzie dokupić część? Da się to naprawić?