Autor Wątek: instalacja elektryczna xj6 2 seria  (Przeczytany 3097 razy)

big wroblewsky

  • Gość
instalacja elektryczna xj6 2 seria
« dnia: Luty 26, 2008, 00:05:58 am »
Kupilem auto troche w proszku i mam puzle, w zwiazku z tym, czy ktos moze ma pojecie co gdzie sie jak podłączą, szczególnie inteesuje mnie zasilanie PLUS z akumulatora- gruby idzie do rozusznika, a nie mam pojecia gdzie idzie kabel do zasilania calej reszty auta. I generalnie gdzie jest ten kabel i jak wygląda...

generalnie czeka mnie czyszczenie chyba wszystkich styków i połączen... o ile mechanika mnie nie stresuje az tak bardzo, blacha tez, to elektryka mnie przeraża :-\

Jesli ma ktos schematy a najlepiej jakiegos manuala ze zdjeciami ( mam haynesa ale tam nie ma tego) to moze by sie wiedzą podzielil lub zrobil jakies kopie interesujących mnie rzeczy?

Kociak to xj6 2 seria 1975 rok.

Pozdrawiam
tomek

Nemys

  • Gość
Odp: instalacja elektryczna xj6 2 seria
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2008, 20:39:02 pm »
Mogę ci jutro cyknąć fote jak to wygląda w S3. W zasadzie podstawy pewnie będą takie same.
Do podłączania jest dużo kabelków. Tak ci nikt nie powie jaki do jakiego. Ogólnie patrz w książkę i jedź po kolorach. Nie wiem, czy S2 miała bezpieczniki na wiązkach, jak tak to obowiązkowo przejrzyj to.
Poza tym, jak masz szklane bezpieczniki to je wymień gdy coś nie działa. Nawet jak wyglądają na dobre, to nie znaczy, że takie są.

Robson

  • Gość
Odp: instalacja elektryczna xj6 2 seria
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2008, 20:55:21 pm »
big wroblewsky wysłałem ci schematy elektryczne. Mam nadzieje że w czymś ci to pomoże

maciekk

  • Gość
Odp: instalacja elektryczna xj6 2 seria
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2008, 22:47:28 pm »
Mam taki sam problem jak big wroblewsky. Instalacja ogólnie trzyma sie kupy ale kilka rzeczy nie funkcjonuje.Jeśli miałby ktoś schematy albo powiedział gdzie można dostać to byłbym wdzięczny.     jaguar xj6L 2 seria 76r