Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)

System audio w Jaguarze E-Pace.

(1/1)

Kocour:
Szanowni, mam pytanie dotyczące systemu audio w Jaguarze E-Pace P250 rocznik modelowy 2020 produkcja 2021
Wersja Chequered Flag. Moje auto ma wersję audio Jaguara.
Czy ktoś robił Update do którejś z wersji Meridian? Jak to zrobić? Ile to kosztuje? Jakie wersje wchodzą w grę?
System który obecnie mam gra tak sobie. Odtwarzacza CD już nie ma ale można zainstalować Drive Pena z mp3
i odtwarzać muzykę. Kto robi w Polsce jakiś uczciwy update? Meridian czy jakieś alternatywy?
Dzięki za porady. Kocour.

rmazurek:
Mialem Meridiana w swoim epace i mam w ipace - niestety szalu to to nie robi- wydaje mi sie ze glownie ze wzgledu na zastosowanie suba bez  dedykowanej obudowy (meridian w moim XJ tak mial).

Niestety upgrade to wymiana wzmacniacza, glownikow i update softu...

Kocour:
Dzięki za odpowiedź, spodziewalem się, źe próba z montażem Meridiana u autoryzowanego dylera zakonczy się kosmiczną ceną i umiarkowanym sukcesem. Być moźe że ma to sens jak się zamawia nowe auto z wypasionym systemem wieloma głośnikami i bardziej wypasioną elektroniką. Czy ktoś robił upgrade audio w E-Pace w Polsce montując system innego producenta?
Moje auto jest półroczne z opcją Checquered Flag z róznymi gadżetami, silnik P250 i jeździ super ale audio jest takie sobie stąd próba zrobienia upgradu. Z góry dzięki za info. Miałem X-type, XF i RR Evoque lubię auta Jag, LR i RR  :-super
 :-tylko

 

brawet:
Ja mam audio Meridian (te średnie) i uważam, że bardzo dobrze gra. Oczywiście zawsze mogłoby być lepiej, ale jest na prawdę ok.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej