Autor Wątek: Czujniki parkowania + info o spalaniu  (Przeczytany 1036 razy)

Offline Grzegorz87

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • Kocham to forum
Czujniki parkowania + info o spalaniu
« dnia: Czerwiec 04, 2022, 08:50:59 am »
Cześć,
Właśnie zakupiłem f-pace 2016 rok 2.0 diesel 180km. Wersja z wirtualnymi zegarami i dużym ekranem incontrol pro. Mam dwa pytania:
1. Czujniki parkowania przód: jakby nie zawsze się włączały przy zbliżaniu się do przeszkody, najczęściej muszę nacisnąć na ekranie przycisk czujników parkowania. Czasami się włączą prawidłowo same. Czy coś w ustawieniach czy do naprawy, czy tak to jest?
2. Czy mogę jakoś ustawić wyświetlanie chwilowego spalania i średniego? Na zegarze wirtualnym pomimo zaznaczenia tej opcji co wyświetlania nie pokazuje jej na zegarach.

Offline motosa

  • Aspirant
  • Wiadomości: 5
  • Kocham to forum
Odp: Czujniki parkowania + info o spalaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2022, 12:07:18 pm »
Cześć, Ja posiadam F-Pace od miesiąca i miałem dokładnie te same problemy co Ty.

1. Przednie czujniki parkowania aktywują się bardzo późno (bardzo blisko przeszkody), dlatego możesz mieć wrażenie, że nie działają. Oczywiście musisz mieć je włączone (podświetlony przycisk na pomarańczowo na ekranie incontrol).
2. Jest możliwe wyświetlanie spalania średniego oraz chwilowego na zegarach. Dodatkowo na ekranie incontrol można użyć funkcji wyświetlania "eco...", w której masz informacje na temat spalania od startu silnika.

Offline motosa

  • Aspirant
  • Wiadomości: 5
  • Kocham to forum
Odp: Czujniki parkowania + info o spalaniu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2022, 12:10:10 pm »
Zdjęcie

Offline Grzegorz87

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • Kocham to forum
Odp: Czujniki parkowania + info o spalaniu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2022, 20:13:10 pm »
Dzięki za odpowiedź i pomoc.