Autor Wątek: System audio w Jaguarze E-Pace.  (Przeczytany 1454 razy)

Offline Kocour

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 88
System audio w Jaguarze E-Pace.
« dnia: Sierpień 11, 2022, 21:43:17 pm »
Szanowni, mam pytanie dotyczące systemu audio w Jaguarze E-Pace P250 rocznik modelowy 2020 produkcja 2021
Wersja Chequered Flag. Moje auto ma wersję audio Jaguara.
Czy ktoś robił Update do którejś z wersji Meridian? Jak to zrobić? Ile to kosztuje? Jakie wersje wchodzą w grę?
System który obecnie mam gra tak sobie. Odtwarzacza CD już nie ma ale można zainstalować Drive Pena z mp3
i odtwarzać muzykę. Kto robi w Polsce jakiś uczciwy update? Meridian czy jakieś alternatywy?
Dzięki za porady. Kocour.

Offline rmazurek

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.070
Odp: System audio w Jaguarze E-Pace.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2022, 13:53:26 pm »
Mialem Meridiana w swoim epace i mam w ipace - niestety szalu to to nie robi- wydaje mi sie ze glownie ze wzgledu na zastosowanie suba bez  dedykowanej obudowy (meridian w moim XJ tak mial).

Niestety upgrade to wymiana wzmacniacza, glownikow i update softu...
Jest:
I-Pace HSE Black 24MY/ XE 2.0d AWD / MX-5 NB 1.8 TURBO!

Były:
I-Pace HSE 21MY
E-Pace 2.0d AWD
XJ 3.0D
A1 1.4 TFSI
XF 3.0D
Fiesta 1.0
Accord 2.2 ictdi
Carisma 1.8 GDI
Punto 1.2
323f BG 1.8
Corsa A 1.2

Offline Kocour

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: System audio w Jaguarze E-Pace.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2022, 18:24:59 pm »
Dzięki za odpowiedź, spodziewalem się, źe próba z montażem Meridiana u autoryzowanego dylera zakonczy się kosmiczną ceną i umiarkowanym sukcesem. Być moźe że ma to sens jak się zamawia nowe auto z wypasionym systemem wieloma głośnikami i bardziej wypasioną elektroniką. Czy ktoś robił upgrade audio w E-Pace w Polsce montując system innego producenta?
Moje auto jest półroczne z opcją Checquered Flag z róznymi gadżetami, silnik P250 i jeździ super ale audio jest takie sobie stąd próba zrobienia upgradu. Z góry dzięki za info. Miałem X-type, XF i RR Evoque lubię auta Jag, LR i RR  :-super
 :-tylko

 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2022, 18:35:04 pm wysłana przez Kocour »

Offline brawet

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Kocham to forum
Odp: System audio w Jaguarze E-Pace.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2022, 16:33:57 pm »
Ja mam audio Meridian (te średnie) i uważam, że bardzo dobrze gra. Oczywiście zawsze mogłoby być lepiej, ale jest na prawdę ok.