Autor Wątek: Problem centralki?  (Przeczytany 1092 razy)

Offline Cieju96

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Problem centralki?
« dnia: Maj 27, 2022, 20:13:36 pm »
Zauważyłem kiedyś że po zamknięciu auta osobą bez kluczyka mogła otworzyć lewe tylne drzwi, alarm się włączył ale drzwi otworzył. Myślałem że to zamek, problem z kaseta. Kiedy brałem się do wymiany zamka zauważyłem że po drugiej stronie na drugi dzień stało się to samo. Reasumując. Auto muszę zamykać od środka bo inaczej każdy moze je otworzyc. Ktoś przerabiał taki problem?

Offline Zyg zag

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 260
    • Facebook
Odp: Problem centralki?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2022, 15:57:53 pm »
Hej

jesli jeszcze sie nie uporales, moge zweryfikowac i naprawic,

Pozdr
Jesli nie moge pomodz zdalnie wiecej info tutaj..
https://www.facebook.com/Pierun-Jaguar-Land-Rover-Chiptuning-Hamownia-107072637627373/
Diagnostyka, elektronika, konwersja usa/eu, naprawa, chiptuning ...

Offline piotrrf

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 327
  • Jaguar XF 20d AWD R-Sport
Odp: Problem centralki?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2022, 16:00:29 pm »
Zauważyłem kiedyś że po zamknięciu auta osobą bez kluczyka mogła otworzyć lewe tylne drzwi, alarm się włączył ale drzwi otworzył. Myślałem że to zamek, problem z kaseta. Kiedy brałem się do wymiany zamka zauważyłem że po drugiej stronie na drugi dzień stało się to samo. Reasumując. Auto muszę zamykać od środka bo inaczej każdy moze je otworzyc. Ktoś przerabiał taki problem?

Wiem,ze to z maja post ale sie spytam tylko czy jak zamykales auto,to tylko raz nacisnales przycisk zamkniecia? Bo u mnie aby uniemozliwic otwarcie drzwi musze dwa razy nacisnac w max 3 sekundy.
Jesli raz ,to od zewnatrz nie otworzysz ale od wewnatrz da sie. Po 2ch razach juz nie otworzysz od wewnatrz.
Porsche 987 S
SLK R 171