Autor Wątek: Elektronik audio do x350 - podłączenie a la JagDroid ktoś/coś  (Przeczytany 2904 razy)

Offline jaguarx358-newintown

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Kocham to forum
Elektronik audio do x350 - podłączenie a la JagDroid ktoś/coś
« dnia: Styczeń 05, 2022, 18:46:52 pm »
Hej, męcze temat od dawna, ale widać nie ma innej opcji jak zrobić patent ala JagDroid. Nie chce pakować się w koszty wysyłania do UK etc bo zrobi się 2k. Szukam kogoś, kto być może przerabiał ten temat. Cały pakiet można kupic tutuaj: https://jagaux.com/instructions/ - ale trzeba to jeszcze podłączyć. Niby nic bardzo skomplikowanego, ale trzeba się znać. Jeżeli mielibyście kogoś, kto czegoś takiego by się podjął to dajcie znać.

Offline p123

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 479
  • XJ8 3.2 Executive 1999
Odp: Elektronik audio do x350 - podłączenie a la JagDroid ktoś/coś
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2022, 16:24:06 pm »
Ja znalazłem w Warszawie gościa który w x308 wyprowadził mi gniazdko słuchawkowe, takie jak się montuje na płytce, z wyłącznikiem, nie zwykłe typ przedłużacz. Działa to tak, że jeżeli nic nie jest wpięte w gniazdo ( umieściłem je podłokietniku ) to sygnał idzie z głowicy ukf a jak coś wepnę to wyłącznik odcina sygnał ukf a w jego miejsce pojawia się to co zapodam na to gniazdko - może to być np sygnał z przetwornika Bluetooth po mini-jacku. Wolałbym żeby w ten sposób odcinać am bo chyba nikt nie słucha tego zakresu ale z jakichś względów w tym typie radia nie było to możliwe.
Czyli mogę słuchać kaset, CD + zamiennie radio / blluetooth. Mogło być lepiej ale sumie jestem zadowolony. Koszt 140 zł. Za kolejne 130 zł dostałem wyjście na wzmacniacz po niskiej, sygnał brany sprzed końcówki mocy w radiu.
Piotr

Offline jaguarx358-newintown

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Kocham to forum
Odp: Elektronik audio do x350 - podłączenie a la JagDroid ktoś/coś
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2022, 16:52:26 pm »
Możesz podzielić się info gdzie coś takiego robiłeś?