Autor Wątek: Problemy z InControl Touch Pro  (Przeczytany 1278 razy)

Offline kirk42

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Jaguar XE 20d R-Sport MY17
Problemy z InControl Touch Pro
« dnia: Marzec 04, 2022, 15:53:27 pm »
Cześć!
Mam problemy w swoim systemie infotaiment - strasznie mnie irytuje.
Problemy z jakimi się borykam, oprócz tego, że ze swojej natury działa on dość mało responsywnie to dochodzą jeszcze conajmniej 3 pozostałe.
  • Problem z iPodem - mam podłączony iPod classic w wersji 80 GB i tylko raz zupełnym przypadkiem zadziałało wszystko prawidłowo, czyli ładnie wyświetlał mi okładki, mogłem sortować po wykonawcach etc. Zauważyłem także, że wtedy nazwa urządzenia w źródłach była pisana wielkimi literami czyli zamiast iPod (Dariusz) miałem IPOD (DARIU - tak nawet nazwa nie wyświetliła się w całości. Tak jakby nagle zmienił się system plików
  • Druga rzecz to połączenie z telefonem - rzadko, ale zdarza się, że po wejściu do samochodu telefon nie łączy się z samochodem i muszę robić kombinacje alpejskie żeby się łaskawie połączył. Jednakże największym problemem jest pojawiający się ostatnio coraz częściej problem, że słucham sobie muzyki z telefonu i nagle muzyka się zatrzymuje. Gdy puszczam ją ponownie po kilku sekundach dzieje się to znów. Nie było tego wcześniej. Na dodatek zdarza się także, że telefon całkowicie się rozłączy i połączy znów po kilku minutach
  • Kolejna rzecz to wyszukiwanie z katalogu wykonawców lub albumów. Pomijając problem opisany w punkcie nr 1 mam problem z tym, że jak wejdę sobie w listę wykonawców i powiedzmy, że mam posortowanych alfabetycznie A, B, C, D, E itd to klikając w album lub wykonawcę C otwiera mi się katalog C lub E. Nie jest to problem wyświetlacza, ponieważ problem pojawia się za każdym razem w różnych położeniach
  • Kolejna rzecz to połączenie z Wi-Fi. Próbując połączyć się z Wi-Fi udostępnionego z mojego telefonu, tego samego, który mam sparowany poprzez Bluetooth przy każdej próbie łączenia otrzymuję od razu informacje, że Połączenie nieudane

Myślę, że jest jeszcze pewnie kilka rzeczy, które są ewidentnymi bugami, ale wszystkich z głowy nie pamiętam.
Wg uaktualnienia mam najnowsze oprogramowanie, ale czy oprócz tego istnieje jeszcze jakiś niższy poziom aktualizacji, jakiś sterownik lub cokolwiek innego żeby to wszystko działało jak trzeba? Gdzieś na forach anglojęzycznych ktoś wspominał, że TOPIX pokazywał nawet coś takiego jak USB Cable upgrade. Czy da się to jakoś stwierdzić zdalnie, albo ktoś wie gdzie się kierować żeby rozwiązać te problemy?

Dzięki za podpowiedzi.
[/list]

Offline brawet

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Kocham to forum
Odp: Problemy z InControl Touch Pro
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2022, 20:37:22 pm »
Hej, jaką masz wersje oprogramowania?

Offline kirk42

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Jaguar XE 20d R-Sport MY17
Odp: Problemy z InControl Touch Pro
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2022, 15:37:43 pm »
S21B_21.37.2-778242

Offline rmazurek

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Problemy z InControl Touch Pro
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2022, 15:59:13 pm »
USB cable upgrade - musisz miec dobrej jakosci przewod do telefonu - najlepiej OEM.

Podaj ostatnie 6 znakow VIN - sprawdze czy Twoja wersja oprogramowania jest najnowsza
Jest:
I-Pace HSE Black 24MY/ XE 2.0d AWD / MX-5 NB 1.8 TURBO!

Były:
I-Pace HSE 21MY
E-Pace 2.0d AWD
XJ 3.0D
A1 1.4 TFSI
XF 3.0D
Fiesta 1.0
Accord 2.2 ictdi
Carisma 1.8 GDI
Punto 1.2
323f BG 1.8
Corsa A 1.2

Offline kirk42

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Jaguar XE 20d R-Sport MY17
Odp: Problemy z InControl Touch Pro
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2022, 16:50:50 pm »
P02344

Co do kabla, to próbowałem na 3 różnych w tym jednym oryginalnym. Za każdym razem to samo i ten jeden, gdy iPod został wykryty inaczej, z dodatkowymi funkcjami i obrazkami okładek to zdarzyło się porostu pomiędzy kolejnymi uruchomieniami samochodu, gdy urządzenie było poprostu w podłokietniku nie przełączane wcześniej. Po prostu raz odpalił się inaczej - poprawnie