Autor Wątek: Regeneracja konwertera usługa + serwis - ktoś godny polecenia  (Przeczytany 3417 razy)

Offline jaguarx358-newintown

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Kocham to forum
Regeneracja konwertera usługa + serwis - ktoś godny polecenia
« dnia: Listopad 18, 2021, 16:04:38 pm »
Czy ktoś z Was mógłby polecić firmę na terenie Polski, która przeprowadza regenerację konwerterów a przy tym sama demontuje i przeprowadza serwis skrzyni?

Offline ZAIC

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • XF SV8
Odp: Regeneracja konwertera usługa + serwis - ktoś godny polecenia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2021, 11:24:08 am »
Podpinam się pod temat. Chodzi mi bardziej o wzmocnienie konwertera. Póki co wszystko u mnie działa bez problemu ale planuję trochę podnieść moc i przy ewentualnych problemach chciałbym wiedzieć gdzie szukać pomocy ;)

Offline jaguarx358-newintown

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Kocham to forum
Odp: Regeneracja konwertera usługa + serwis - ktoś godny polecenia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2021, 16:51:42 pm »
MVS pod Nowym Sączem wydaje się być konkretną firmą. Czy ktoś miał z nią jakieś doświadczenia?

Offline PeterX

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • X358L/4.2/2008
Odp: Regeneracja konwertera usługa + serwis - ktoś godny polecenia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2021, 00:19:44 am »
https://asb-grudziadz.pl

Trafiłem dzisiaj na coś j/w przekopując YTB: generalnie szczegółowość prezentowanej wiedzy i doświadczenie mega przekonujące, co prawda temat dotyczył Powershifta, no ale nie zauważyłem żeby mieli specjalizację akurat na ten produkt, zadzwoń, zapytaj o 6HP, daj znać co i jak.

Offline ZAIC

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • XF SV8
Odp: Regeneracja konwertera usługa + serwis - ktoś godny polecenia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2021, 06:54:27 am »
https://leja-serwis.pl/
Ten serwis polecał mi znajomy, wymieniał u nich olej w skrzyni automatycznej. Do tego słyszałem kilka innych pozytywnych opinii na ich temat. Zakład znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania więc w przyszłości pewnie tutaj pozaglądam.