Autor Wątek: Jaguar XF x260 - kilka pytań od świerzaka  (Przeczytany 1113 razy)

Offline Skull Trooper

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • Kocham to forum
Jaguar XF x260 - kilka pytań od świerzaka
« dnia: Grudzień 15, 2021, 00:50:46 am »
Witam wszystkich. Dzisiaj odebrałem Jaga XF z 2017r i na świeżo - wspaniałe auto, miód malina no i w ogóle - jeżdżę Jaguarem brzmi przekozacko:)
Ale też kilka pytań mam i zdziwień:
- tylne oświetlenie wnętrza nie ma włączników, tylko z przodu można je włączyć (wersja prestige) - serio aż tak Jaguar przyoszczędził?
- jak można skasować w komputerze dane o podróży, spalaniu itd? W sensie wyzerować
- jest gdzieś opcja spalania chwilowego? Nie mogę nigdzie tego znaleźć.
- jeszcze te nieszczęsne oświetlenie wnętrza - po wyłączeniu silnika świeci się w środku może 3 sekundy i gaśnie, nawet po otwarciu drzwi albo ponownym wejściu - jest ciemno. Irytujące.
Pozdrawiam wszystkich !

Offline Zbyszek01

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 385
Odp: Jaguar XF x260 - kilka pytań od świerzaka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2021, 05:15:26 am »
Dane o podróży, spalaniu szukaj w zakładce komputera podróżnego a kasujesz guzikiem na manetce od kierunkowskazu, wciskasz i trzymasz. Co do światełka one nie mają „włączników”, to działa dotykowo. Dotknij i przytrzymaj światełko z przodu około 3 sek to włączysz przód i tył.
Spalanie chwilowe na wyświetlaczu „środkowym”(między zegarami) w prawym dolnym rogu zmienia się guzikiem (od czoła) na manetce kierunkowskazu.
W zakładki z wyglądem wyświetlacza to lewa strona kierownicy „Menu” i góra, dół do wyboru i prawo . Lewo długo to wyjście.
Jest - XE AWD 2.0d R Dynamic MY2020
Było - XE 25d AWD MY2017

Offline filippo

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar XF x260 - kilka pytań od świerzaka
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2021, 22:20:57 pm »
Witam wszystkich. Dzisiaj odebrałem Jaga XF z 2017r i na świeżo - wspaniałe auto, miód malina no i w ogóle - jeżdżę Jaguarem brzmi przekozacko:)
Ale też kilka pytań mam i zdziwień:
- tylne oświetlenie wnętrza nie ma włączników, tylko z przodu można je włączyć (wersja prestige) - serio aż tak Jaguar przyoszczędził?
- jak można skasować w komputerze dane o podróży, spalaniu itd? W sensie wyzerować
- jest gdzieś opcja spalania chwilowego? Nie mogę nigdzie tego znaleźć.
- jeszcze te nieszczęsne oświetlenie wnętrza - po wyłączeniu silnika świeci się w środku może 3 sekundy i gaśnie, nawet po otwarciu drzwi albo ponownym wejściu - jest ciemno. Irytujące.
Pozdrawiam wszystkich !

Tu masz instrukcje do swojego kota:
https://www.ownerinfo.jaguar.com/model/2H/2017/document/21870_pl_POL