Autor Wątek: Jaguar XF X250 - Gniazdo zapalniczki  (Przeczytany 2193 razy)

Offline Rafi

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Kocham to forum
Jaguar XF X250 - Gniazdo zapalniczki
« dnia: Czerwiec 14, 2021, 11:09:01 am »
Chciałbym wymienić gniazdo zapalniczki które znajduje się w podłokietniku, moje gniazdo zapalniczki nie ma gniazda USB, chciałem zapytać czy po zamianie gniazda wystarczy tylko wpiąć kostki czy jeszcze trzeba coś robić ? np. dodatkowy prąd ? Programować jakoś USB żeby było widzialne na komputerze ?

Offline Rafi

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar XF X250 - Gniazdo zapalniczki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2021, 08:33:59 am »
Kupiłem gniazdo USB, dodatkowy kabel który wpina się do gniazda USB ... Rozebrałem środkową konsolę, boczki konsoli, plastiki i nie mogę znaleźć gdzie powinien bym wpięty przewód który idzie od zapalniczki. W załączniku przesyłam zdjęcie tego kabla.

Offline Robertleniwiec48

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 207
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar XF X250 - Gniazdo zapalniczki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2021, 08:59:29 am »
A to chyba jest zewnętrzny kabel 😂

Offline milet

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 206
Odp: Jaguar XF X250 - Gniazdo zapalniczki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2021, 13:46:04 pm »
>  chciałem zapytać czy po zamianie gniazda wystarczy tylko wpiąć kostki czy jeszcze trzeba coś robić ? np. dodatkowy prąd ? Programować jakoś USB żeby było widzialne na komputerze ?

Po zamianie gniazda trzeba zrobić jeszcze sto tysięcy innych rzeczy, w tym (o ile pamiętam) wymienić moduł Bluetooth pod fotelem kierowcy i oczywiście zaprogramować całość. Też nie mam gniazda USB i chciałem je dołożyć, ale po przeczytaniu, ile trzeba zrobić i zsumowaniu kosztów dałem sobie spokój. Tym bardzie, że system multimedialny w Jagu jest wybredny, niektórych pendrivów w ogóle nie obsługuje, a z innych czyta MP3, ale tylko przez siebie wybrane (nie lubi niektórych encoderów).

Jak już wiele razy tu pisałem, zamówiłem takie coś: https://www.ceneo.pl/55075996 i jestem od 5 lat jestem zadowolony, wybierając muzykę na telefonie.

Offline franek

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar XF X250 - Gniazdo zapalniczki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2021, 22:46:34 pm »
Powtwierdzam, to ustrojstwo dziala i bardzo dobrze przekazuje dzwiek.
Niestety znalazlem jedyna aukcje na Ebay i kupilem z Wloch...fioletowy byl jedynie  ;-] Widze, ze sa ostatnie sztuki. Warto kupic.
XF 4.2
Kabury do broni.
Piekarnia Kabur Gniezno

Offline Mario_bc

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar XF X250 - Gniazdo zapalniczki
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2022, 22:23:41 pm »
Czy gniazdo zapalniczki w podłokietniku jest cały czas zasilane czy po jakimś czasie jest odłączane. Mam moduł bluetooth do odtwarzania muzyki z telefonu pod wejście jack który dodatkowo potrzebuje zasilania przez kabel USB. Zastanawiam się czy mogę go zostawić czy odłączać za każdym razem jak wysiadam.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka


Offline anutemix

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Samochód jest dobry do kiedy jeździ
Odp: Jaguar XF X250 - Gniazdo zapalniczki
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2022, 08:18:44 am »
Myślę że po paru minutach wszędzie odcina prąd.