Autor Wątek: Wymiana oleju ZF6HP26 w Warszawie i okolicach  (Przeczytany 1103 razy)

Offline feniks.138

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Mam kota i kocura
Wymiana oleju ZF6HP26 w Warszawie i okolicach
« dnia: Czerwiec 18, 2022, 18:01:46 pm »
Cześć wszystkim!

Świeży zakup i okazało się no... podejrzewam bardzo delikatny wyciek oleju ze skrzyni (nie mam gdzie ani czym chwilowo czym podnieść auta; na olej silnikowy raczej nie wygląda ani żaden inny płyn z auta a śmierdzi fest; nie jest wyciek co prawda ilościowo dramatyczny aczkolwiek zdecydowanie coś cieknie i skapuje po krawędzi plastikowej osłony niedaleko skrzyni gdy auto stoi delikatnie na nachylonym podjeździe) i podejrzewam, że jeżeli to ze skrzyni to raczej zniknie po wymianie na nową miskę. Tak czy siak będę wymieniał na dniach olej w silniku więc będę miał jak zerknąć skąd kapie. Olej w skrzyni i tak wymienić byłoby warto bez względu na to, czy to ona jest sprawcą zamieszania.

Widziałem polecany gdzieś z raz czy dwa zakład Midparts, widziałem też gdzieś wspomnienie o zakładzie ZF Czosnów. Opinie w internecie naprawdę mieszane a wolałbym żeby było to zrobione dobrze. Macie może jakieś doświadczenia z w.w. warsztatami albo coś konkretnego do polecenia w Warszawie albo okolicach? Zależy mi też na tym żeby auto nie stało u jakiegoś czarodzieja kilka tygodni ale porządnie zrobili swoją robotę bez naciągania... :)

Dzięki z góry! :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2022, 18:30:19 pm wysłana przez feniks.138 »
X350 4.2L 2004
X-TYPE 2.0d 2006