Dział Techniczny > XJ X351 (2009 - obecnie)

Kilka szczerych uwag na temat Xj x351 5.0

<< < (2/9) > >>

marti:
Mercek pochwal się co za znowu minę kupiłeś, pamietam jak narzekałaś na forum non stop na S Type, czyżby znowu trafiła Ci się okazja cenowa

Yoohas:
Jaguara nie kupuje się z określonego powodu, tylko mimo wszystko. Proste.

To jak z Saabem. Niby odstaje od niemieckiej konkurencji a jednak przez lata miał i nadal ma grono "wyznawców". I nie chcą jeździć niczym innym.

Jaguar podobnie. Dawno dawno temu ;) kupiłem Daimlera XJ nie dlatego, że był lepszy niż ówczesna S-klasa. Był we wszystkim gorszy. Ale ma piękne drewno, fantastyczną linię, nie do pomylenia z niczym innym (czego nie można powiedzieć o x351 - dlatego ostatni XJ to auto dla nikogo ;)). I go nigdy nie sprzedam.

Nie trzeba być ekspertem, żeby dostrzec, że x300 nie ma co porównywać się z W140 czy e32. A jednak wielu ludzi chciało go mieć. Podobnie porównanie x350 z W221 czy E65.

Świat byłby smutny, gdyby wszyscy jeździli Audi (nomen omen jedne z paskudniejszych aut na drogach). I to jest piękne. Dlatego na zlot klasyków przyjedzie nie tylko zgraja W123 i W115. I nie tylko Jaguar. Ale też Austin Allegro. Peugeot 104. Czy Rayton Fissore.

Mercek:
Marti i tu się mylisz, żadna okazja cenowa, tylko perfekcyjnie utrzymany od pierwszego właściciela. Nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Nie powiedziałem, że mój Jaguar źle jeździ albo coś jest z nim nie tak. Miałem okazję jeździć kilkoma X351 i wiem co mówię. Po prostu Jaguar odstaje z jakością i prowadzeniem od konkurencji i to nie tylko w swojej klasie, ale i niższej, bo lepszy poziom prezentuje choćby wspomniane A6 czy E klasa, a to samochody klasy niższej niż Xj. Nie narzekam, po prostu podzieliłem się swoimi odczuciami.

marti:
Mercek jak narazie to opisujesz same ogólniki, napisz konkretnie co cię boli w tym aucie, bo jeżeli chodzi o ceny używanych to potrafią być tańsze od a6, wiec nie pisz że nie jest warty swojej ceny, biorąc pod uwagę że E, i a6 w środku to sam plastik wiec bez przesady

a1410:

--- Cytat: Yoohas w Maj 22, 2021, 23:10:43 pm ---Świat byłby smutny, gdyby wszyscy jeździli Audi (nomen omen jedne z paskudniejszych aut na drogach).
--- Koniec cytatu ---
I są zwykle prowadzone przez najpaskudniejszych kierowców...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej