Dział Techniczny > XJ X351 (2009 - obecnie)

Kilka szczerych uwag na temat Xj x351 5.0

<< < (4/9) > >>

Mercek:
Jaguar znalazł nowego właściciela, odetchnąłem z ulgą.

marti:
Mercek to napisz teraz szczerze co Cię bolało w tym kocie bo ja się przymierzam do tego modelu, nie ma to jak uczciwe opinie użytkownika, może się wyleczę.

msiwow:
Marti, przecież pisał wcześniej...sam założył ten temat.

Mercek:
Tak w skrócie to x351 może się podobać i tyle, na tym koniec jego plusów. Ten samochód nie prowadzi się jak limuzyna, jest słabo wykończony, materiały przeciętne, kiepsko spasowane, przy większych prędkościach głośny w środku. Po samochodzie marki premium, tej klasy zdecydowanie spodziewałem się czegoś więcej. Wcześniej miałem A6, Jaguar jest nieporównywalnie słabszy pod każdym względem, teraz mam BMW F11, to już przepaść, mimo że to „tylko” piątka a nie siódemka. Tak jak jakiś czas temu S-Type na tle konkurencji wypadał dość blado, tak x351 na tle konkurencji zupełnie odpada.

nordyk:
Moim zdaniem jest dobrze spasowany i jest cicho w środku na autobanie. U mnie w cls 63amgS Shooting brake  skóra przy 100tkm wyglądała o wiele gorzej aniżeli w xjr575. Głośniej też jest w meśku. W jaguarze brakuje mi 4x4 wtedy by się cudnie odpychał. Za to w clsie szanuje go za 4x4 i silnik m157 a i jeszcze B&O🔥🔥🔥 Super kot zajefajna skrzynia zf i ten wygląd.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej