Autor Wątek: Prośba o pomoc doświadczonych posiadaczy xf 3.0  (Przeczytany 1856 razy)

Offline Mariusz

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • Kocury są drapieżne
Prośba o pomoc doświadczonych posiadaczy xf 3.0
« dnia: Maj 08, 2021, 23:57:21 pm »
Witam wszystkich posiadaczy Jaguara.
Mam do Was wielką prośbę,  mianowicie chciałbym kupić Jaguara xf 3.0 benzyna rocznik 2008-2010 z przebiegiem max 160 tys km. Dodam że mieszkam w UK wiec tutaj szukam takiego autka i przebiegi raczej nie są oszukiwane i można je sprawdzić po przeglądach.

Tak wiec drodzy użytkownicy...polecacie takie cacko czy raczej nie ? Czy sa jakieś często występujące usterki których nie łatwo ominąć? Jakieś większe i kosztowne problemy? Jakie spalanie ? ( interesuje mnie tylko w mieście bo do pracy mam 4km, na zakupy 2km i w sumie tyle mojego jeżdżenia,  ewentualnie dwa lub trzy razy w roku do PL czyli około 1500km w jedną stronę)
Byłbym naprawdę wdzięczny gdybyście mi doradzili czy warto na tak małe dystansy czy jednak szukać czegoś innego ?

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Mariusz
Jaguar XF 3.0 V6 Diesel 2012 face lift.

Offline Przemek23cavan

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Kocham to forum
Odp: Prośba o pomoc doświadczonych posiadaczy xf 3.0
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2021, 06:11:04 am »
Posiadam takiego juz ponad rok.auto bardzo fajne.bardzo dobre wyposazenie jak za takie pieniadze.duza moc.mogl by byc troche twardszy zawias ale to kwestia gustu.mi pali w miescie pomiedzy 11 a 12 ale jak sie bawie manetkami na sporcie to i potrafi pokazac duzo wiecej.mialem pare problemow jak wymiana drugiej turbiny i potrzebowal zestaw naprawczy zaciskow tylnich hamulcow ale cos za cos.bo za te pieniadze to chyba nic innego bym nie kupil co oferowalo by 275km i takie wyposazenie.najlepsze rozwiazanie to kupic ale.miec odlozone ze 1500£ na nagle wypadki i tyle w sumie.pozd

Offline Przemek23cavan

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Kocham to forum
Odp: Prośba o pomoc doświadczonych posiadaczy xf 3.0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2021, 06:12:34 am »
A sorry teraz zauwazylem ze chcesz benzyne