Autor Wątek: Powitanie i zapytanie (S-TYPE 3.0v6)  (Przeczytany 899 razy)

Offline Pasieq17

  • Aspirant
  • Wiadomości: 0
  • Kocham to forum
Powitanie i zapytanie (S-TYPE 3.0v6)
« dnia: Maj 04, 2021, 15:03:59 pm »
Cześć,
Jako świeży w temacie Jaguarów chciałbym się z wami przywitać i prosić o informacje dotyczące zakupu JAGUARA S-TYPE.
Jadę wieczorem z Wrocławia do Oławy obejrzeć Jaguara S-TYPE 3.0v6 z 2000roku.
Jako doświadczeni użytkownicy pokierujcie na co zwrócić uwagę w tych modelach?
Co powinienem widzieć przed zakupem?
Czy cena 6 tysięcy za model z bezowymi skórami i automatem to normalna cena za ten pojazd?

Offline rafix86

  • Aspirant
  • Wiadomości: 9
  • Kocham to forum
Odp: Powitanie i zapytanie (S-TYPE 3.0v6)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2021, 19:26:36 pm »
Za 6 tysięcy to wystarczy, że odpali, będzie przyspieszał, skręcał i hamował. Więcej nie można wymagać  :-gwizd

Offline Pasieq17

  • Aspirant
  • Wiadomości: 0
  • Kocham to forum
Odp: Powitanie i zapytanie (S-TYPE 3.0v6)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2021, 23:37:20 pm »
Nie musiałem jechać bo się sprzedała chwile wcześniej :D ale spokojnie mam jeszcze parę sztuk za podobna cenę.
Cudów nie oczekuje, ma jeździć ;p

Mam jedna sztukę pod nosem (poliftowa 3.0) ale podobno dławi się przy wyższych obrotach (jedna z sond wymieniona i z tego co pamiętam cewki sprawdzone) niestety nie mam kodu błędu ale może mieliście jakieś przypadki z takimi przypadkami? Jak nic się nie posypie poproszę sprzedającego o wizytę u swojego diagnosty. przeleciałem z lupką po forum i może to być przepływka lub zatkany katalizator z kuli nie wywróżę
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2021, 00:48:02 am wysłana przez Pasieq17 »

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Powitanie i zapytanie (S-TYPE 3.0v6)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2021, 11:28:15 am »
Najszybciej beda cewki ,lewe powietrze i katalizatory. Masz we Wrocławiu chlopaków z ECS to zapewne dobrze go sprawdza. Nie pchał bym sie w modele przed majem 2002 tzw mały lift. Automat bardzo wrazliwy oraz znacznie drozsze w utrzymaniu zawieszenie ,oraz o gorszym prowadzeniu.
Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline Pasieq17

  • Aspirant
  • Wiadomości: 0
  • Kocham to forum
Odp: Powitanie i zapytanie (S-TYPE 3.0v6)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2021, 20:18:06 pm »
Niestety auto totalny trup. Wszystkie kontrolki się paliły, katalizatory jednak były wycięte (gość w ogłoszeniu pisał ze nie ruszane a jednak spawy przy katach nowiutkie jeszcze nie brudne), dosłownie lało się ze skrzyni i tylnego mostu, do tego dziurawy bak, wyjące łożyska i dużo wymieniać dalej. A właściciel burak jak usłyszał ze nie kupie auta bo jest nie zgodne z opisem i nie potrzebnie zawracał nam obu du*e to o mało mnie nie pobił :O

Ja rozumiem ze za ta cenę nie kupie perełki ale sprzedawać auto które nie przeszłoby przeglądu z wielu powodów i nazywać je "w bardzo dobrym stanie technicznym" to trochę słabo

Nie poddaje się szukam dalej w okolicy Wrocławia