Dział Techniczny > F-PACE (2015 - obecnie)

Aktualizacje InTouch oraz Carplay

<< < (2/6) > >>

barni:
Jak masz w schowku wejscie USB bez HDMI lub karty SIM - dupa, to jest wymóg konieczny. Jeżeli masz takie wejscia i masz moja wersje softu - aktualizacje do wyższego musi zrobić ASO i dopiero wtedy zobaczysz WiFI. Potem wszystko aktualizujesz juz po WiFi. Wiec po tej z ASO kolejne sciagasz po WIFI i wsrod nich bedzie Carplay.

Albo nie bedzie bo ASO nie wie do konca kiedy ono sie na pewno pojawia a kiedy nie :-)

FilipGad:
Niestety mam tylko wejścia usb. Wiesz może czy wystarczy dokupić ten moduł z kartą sim lub hdmi, czy trzeba coś jeszcze wymienić?



barni:
Ponoć nie do zrobienia, modul jest akurat widoczny ale za nim idzie ponoc inna wiazka, inny soft w kilku miejscach i chyba inne moduly sterujace itd. Jaguar nie ma procedury na zmianę wersji a nikogo kto by ogarniał to w PL poza ASO nie widzialem. Jak cos znajdziesz daj znac bo Carplay to naprawde fajna zabawka.

Niemniej aktualizacje i tak warto zrobić bo nowszy Incontrol pracuje stabilniej. Niestety nawigacja dalej jest offline, to wifi jest tylko do aktualizacji, nawigacja z niego nie korzysta. Poza tym nie wiem czy to kwestia mojego modelu czy jakiegos buga ale do sieci WiFi w domu mi się łączy ale dla hotspota z iPhone pokazuje zawsze za maly zasieg, nawet jak siedzisz z nim w srodku samochodu.

kronos.marcin:
Hej

czyli jeżeli mam WIFI i bez problemów łącze się z hotspotem w telefonie
a nie mam HDMI i SIM
to jest to wykonalne by ogarnąć Android Auto czy nie  ??

Rafael912:
Pytanie co pokazuje Ci aktualizacja, ze masz najnowszy soft ? Jak tak to zapytaj wprost w Jagu czy nie potrzebują czegoś w sofcie aktywowac. U mnie powiedzieli, ze jak sie po wifi nie ściągnie samo to znaczy ze nie ma.  Ale ja mam go z drugiej reki, wiec nie wiem co mial wczesniej aktywowane.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej