Dział Techniczny > F-PACE (2015 - obecnie)

F-PACE 2017 lokalizacja karty SD

(1/2) > >>

barni:
Dzien dobry
Chciałbym zaktualizować nawigację, jednak nie jestem w stanie odnaleźć karty SD. Mam F-Pace 25t 2017. W schowku mam tylko dwa porty USB, nie ma gniazda HDMI ani slotu a kartę. Incontrol jest w wersji S19A_19.20.4-363281.
Pozdrawiam

kirk42:
Wychodzi na to, że masz wersję z wbudowanym dyskiem, więc wchodzisz na here.jaguar.com, rejestrujesz się, wykupujesz subskrybcje (100 euro na rok lub 150 euro na 3 lata) i pobierasz mapy na pamięć USB. Potem wkładasz to w USB w samochodzie i po 20-30 minutach cieszysz się nowymi mapami.

barni:
Dziękuje bardzo, pomogło. W systemie Jaguara ciągle jest dopisany jeszcze poprzedni użytkownik samochodu i nie mogę dodać numeru VIN do aplikacji mobilnych, bo muszę muszę zaczekać aż odpiszą ten samochód od jego konta. Ponoć to wymaga jego zgody (sic!) więc założyłem, że tego numeru VIN nie da się dodać również do Here. A tu niespodzianka - zadziałało.

barni:
A jest może jakis sposób aby nawigacja w tej wersji z dyskiem była online ? Niestety w opcjach połączeń mam tylko Bluetooth ale nie wiem czy to ograniczenie aktualnej wersji softu czy sprzętowe i nawigacja zawsze będzie offline.

kirk42:
Tego akurat nie wiem, ale też chętnie bym się dowiedział :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej