Autor Wątek: Elektryka w drzwiach - pomocy  (Przeczytany 1109 razy)

Offline Maretti

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 43
Elektryka w drzwiach - pomocy
« dnia: Styczeń 06, 2021, 12:07:50 pm »
Witam wszystkich forumowiczow
Chcialem zalozyc oswietlenie klamek w moim XK, niby nic wielkiego a jednak... zalozylem male diody i ucieszony myslalem ze poprostu da sie podlaczyc do oswietlenia przyciskow od szyb, gdy sapala sie oswietlenie o zmroku to i tez moje diodki zapala sie, ale niestety okazuje sie ze jest to jakos inaczej rozwiazane, nie ma jakiegos ekstra kabelka plus by doplywal prad po uruchomieniu oswietlenia, jest jeden minus i dwa plusy, tylko ze jeden jest staly a drugi to jakis dziwny, niestety nie znam sie na elektryce i moze to jakos inaczej trzeba podlaczyc by funkcjonowalo jak myslalem?
Moze ktos moze pomoc w temacie?
Dziekuje z gory i pozdrawiam na nowy rok.

Offline Coma

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
Odp: Elektryka w drzwiach - pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2021, 10:04:42 am »
Może to trywialne ale polecam wizytę w sprawdzonym warsztacie elektrycznym, niestety w autach z magistralą CAN wszelkie przeróbki instalacji mogą generować problemy. Jest na forum paru warsztatowców ale widzę że się dzielą wiedzą baaaaaardzo oszczędnie 😁. Pozdr

Offline Maretti

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Elektryka w drzwiach - pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2021, 13:40:18 pm »
Moze i tak bedzie trzeba, na pewno sam nic nie bede grzebac, moja znajomosc elektryki samochodowej to na poziomie lat 80tych  :) , Dziekuje za podpowiedz.

Offline Coma

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
Odp: Elektryka w drzwiach - pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2021, 15:46:33 pm »
Jak sam widzisz na forum dla xk8/xkr wielkiego ruchu nie ma, parę spraw udało mi się ogarnąć czytając podobne tematy dla S i X type