Autor Wątek: skiper na forum  (Przeczytany 5251 razy)

skiper

  • Gość
skiper na forum
« dnia: Luty 24, 2008, 11:17:12 am »
w ślad za moją "kotką" karnie melduję się na forum :-V
jak la..... coś tam napisała w poprzednim poscie posiadamy przepięknego groszkowego XJ6 z 85 roku po kompleksowej renowacji.
przygodę z JCP zaczęliśmy od wysokiego C, czyli prezentacji na Walnym
jak wynika z aviatora nie spędzamy weekendów w fotelu przed telewizorem, lecz raczej w towarzystwie "lubiących życie inaczej"
z tego powodu spędziliśmy wczoraj czadowy wieczór i mam nadzieję z wzajemnością ;D
osobiście przyłożyliśmy rękę do wyboru nowego Prezesa choć w tym przypadku Prezes to jak wiadomo Zyrcia
bez cienia złośliwości nowa Prezesowa powinna mieć nowy nik "BabaJaga"
 :-tylko

ja$

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2008, 12:45:38 pm »
skiper witamy CIE serdecznie.... :-V :-V

qbaty

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2008, 18:50:25 pm »
skiper i la... coś tam   ;) - witajcie na forum
Napiszcie proszę coś więcej o renowacji Waszego kotka - ile trwała, jaki był zakres renowacji, kto wykonywał poszczególne prace, koszty, jakieś zdjęcia... Właśnie kupiłem XJ z 1984 i moim marzeniem jest doprowadzenie go do pięknego stanu. Zdaję sobie sprawę, że długa droga przede mną, ale Wasza relacja na pewno trochę mnie na nią przygotuje. Mam nadzieję, że będzie jakaś okazja, żeby się spotkać i popodziwiać Waszego kocurka.

jaguarofan

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2008, 21:11:27 pm »
Skiperze mily witam Cie "na-forumowo" choc mialem okazje poznac Cie osobiscie jesli sie nie myle z Malzonka na dodatek... gdybys nie kojarzyl kto pisze to sa dwie mozliwosci:

a) ostatnia osoba po lewej stronie Zyrci (w kacie - mam nadzieje ze nie za kare :) )
b) jedyna osoba robiaca zdjecia :)

pozdrawiam serdecznie i ... do nastepnego


Arkadiusz

bombki

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2008, 22:37:14 pm »
witaj, a jednak wszystko idzie ku lepszemu skoro po walnym nadal chcesz się utożsamiać z grupą JCP ;D

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2008, 23:48:03 pm »
:-witamy


papatkiole

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 25, 2008, 01:47:13 am »
Witam łodziaka, grupa rośnie w siłę :-V

Gerry

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 25, 2008, 07:30:59 am »
Witam Cię na forum. Szkoda tylko że nie dotrwaliście do części nieoficjalnej Walnego ale mam nadzieję że następnym razem Was porwiemy i na tą część. Bardzo mnie zainteresowała Wasza propozycja spotu z jachtami w tle. Nigdy nie pływałem prawdziwą łódką :-cry. Jako że zaobserwowałem u Was obojga duży entuzjazm w końcu w tym temacie będę miał swój pierwszy raz :-yipee :-yipee :-yipee.
A tak z innej beczki - zaraz wyruszamy :-A z Walcem po mojego przyszłego XJR-a :-jag
Pozdroxy z Kielc.

zyrcia

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 25, 2008, 09:55:24 am »
Witamy nowego kolege na forum,

Cieszymy się, ze entuzjazm po walnym nie zgasł i oby wyrosła z tego kolejna grupa incjatywna dla forum ;D

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 25, 2008, 14:03:41 pm »
Rowniez witam, milo bylo Cie poznac i siedziec kolo Ciebie ;)
A XJR-a ktoś podkupił jak bylismy w Gliwicach :'(
'XJR XJ40

skiper

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 25, 2008, 19:52:13 pm »
qbaty
sorki, ale generalnie jesteśmy zdecydowanie zajęci.
XJ6 kupiłem za relatywnie małe pieniądze w okolicy wakacji 2007
renowacja polegała na wypruciu środka, rozebraniu wszystkich chromów i pełny lakier, uwzględniając wycięcie szyb itp.
później tylko ręczne polerowanie chromów, półtora miesiąca czyszczenia i składania wnętrza i już prawie gotowe.
brakuje kilku detali, ale po konsultacji z jagoholikiem na walnym już jestem spokojny.
na Sandomierz powinien być gotów.
zdjęć niestety nie posiadam

Batman

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 25, 2008, 23:49:10 pm »
Witamy Cie, dawaj fotki

skiper

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 26, 2008, 19:45:54 pm »
fotki obiecuję w weekend pstryknąć i zamieścić

turystycznie taplam się na tangu 780 sport a w regatach pływam w klasie MICRO na konstrukcji Leszka Gonciarza Flyer Cruiser 550 ( POL 25 Wojownik)
nieskromnie dodam, że jestem mistrzem polski i zdobywcą Grand Prix 2007
www.microclass.pl

skiper

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 27, 2008, 12:27:07 pm »
nadałem już temat wspólnej imprezy Prezesowi Micro to może będzie okazja rozegrać kilka biegów na wodzie i lądzie między klubami
jak masz trochę wolnego czasu to daj znać, dla dobrego zawodnika na pewno znajdzie się miejsce

bombki

  • Gość
Odp: skiper na forum
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 27, 2008, 12:59:08 pm »
bardzo fajna sprawa z tymi żaglami, turystycznie pary razy pływałem po naszych mazurskich jeziorach,  :-za