Autor Wątek: Zmieniarka kasetowa gdzie zamontować  (Przeczytany 1178 razy)

Offline MichałJ

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • Kocham to forum
Zmieniarka kasetowa gdzie zamontować
« dnia: Listopad 05, 2020, 16:25:42 pm »
Cześc,
Posiadam Jaguara Daimlera z 90 roku, posiadam oryginalną zmieniarke kasetową do jaguara natomiast nie wiem gdzie i jak je zamontować, zmierzył ktoś się z was z podobnym problem?
Michał

Offline wtom

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • wszystkie kotki są fajne
Odp: Zmieniarka kasetowa gdzie zamontować
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2020, 20:49:07 pm »
zmieniarka fabrycznie wisi pod skrzynka narzędziową, kabel do zmieniarki jest przy rurze baku, gniazdo zasilania obok modułu ABS

Online Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 763
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: Zmieniarka kasetowa gdzie zamontować
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2020, 22:04:22 pm »
Dokladnie to byla montowana w dwoch miejscach w zaleznosci od rocznika, wczesne roczniki mialy ta skrzynke pod polka po lewej stronie lub pozniejsze roczniki obok lampy prawej z tylu przy pasie. Ponizej foto. U mnie jest w pasie i mam rocznik 93r.
Tu rowniez znajdziesz odpowiedz na to gdzie montowany byl odtwarzacz CD
Pierwsze roczniki wychodzily bez odtwarzacza CD, narzedzia widoczne po lewej stronie pod polka

Tutaj pozniejsze wersje z dodanym odtwarzaczem CD ponizej narzedzi z lewej strony


Tu masz przyklad jak jest zamieszczona a w pozniejszych rocznikach masz ten odtwarzacz z prawej strony a kolo zapasowe przesuniete jest wtedy bardziej w lewa strone i narzedzia umieszczoine w pasie tylnym po prawej stronie prawie obok lampy prawej
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2020, 22:29:26 pm wysłana przez Demo »

Offline jarek-jerryjag

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 279
  • Ja kochaminienawidze Jaga to jest jedno słowo
Odp: Zmieniarka kasetowa gdzie zamontować
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2020, 08:11:57 am »
 W stanach  w 1990 nie było zmieniarek.  Radia nie miały gniazda . dopiero w modelu 1991 ( wrzesień 1990 )  zmienili radio i zakładali-puszczali  przewód elektryczny do zmieniarki w bagażniku doklejony do zbiornika  za tylnym kołem .
I love and hate Jaguars

Offline wtom

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • wszystkie kotki są fajne
Odp: Zmieniarka kasetowa gdzie zamontować
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2020, 13:11:02 pm »
potwierdzam  ;D, mam 1990 z listopada, ma radio starego typu ale kabel do zmieniarki jest już puszczony