Autor Wątek: Zdjecia mojego kota.....  (Przeczytany 5155 razy)

P.szczesniak

  • Gość
Odp: Zdjecia mojego kota.....
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 21, 2009, 22:31:47 pm »
Hej naughtycat23 koszt wykonania tego bagażnika to łącznie 1200zł.Tak dobrze widzisz po rejstarcjach jestem "scyzorykiem" z Kielc,chociaż samochód zarejstrowany jest pod Kielcami tam gdzie mieszkają rodzice.A Ty skąd dokladnie jesteś??????

ja$

  • Gość
Odp: Zdjecia mojego kota.....
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 21, 2009, 22:34:02 pm »
ładny kotek - :-V :-V-gratuluje  :-za

naughtycat23

  • Gość
Odp: Zdjecia mojego kota.....
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:38:46 am »
Przepraszam że tak póżno odpisuję - ja teraz mieszkam w okolicach Wawki ale cóż scyzorykiem jestem tak czy siak od urodzenia chociaż niedługo zabawiłem w rodzinnym mieście Zawsze miło wiedzieć że jest scyzoryk który ma kota na punkcie kotów a zresztą z czystą ciekawościa i przyjemnością pooglądałbym Twojego XJA???? Co Ty na to żeby spotkać sięprzy najbliższej okazji chociąz jeszcze nie mam pojęcia kiedy to będzie ???? Pozdrawiam  :-V

P.szczesniak

  • Gość
Odp: Zdjecia mojego kota.....
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 25, 2009, 23:01:39 pm »
naughtycat23 serdecznie zapraszam do spotkania i oglądania mojego kota.Podaj jakiś termin i jakoś się umówimy.Ja też ogladałem Twojego kota na zdjęciach fajny kotek :-super z bardzo ciekawą historią.Częst bywam w Wawie służbowo ,ale niestety nie Jagiem.

naughtycat23

  • Gość
Odp: Zdjecia mojego kota.....
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 26, 2009, 09:20:31 am »
Coprawda jeszcze nie planowałem wyjazdu w rodzinne strony ale jak tylko będe znal termin napewno odezwe się tutaj czy na privie pozdrawiam  :-V

gustaff76

  • Gość
Odp: Zdjecia mojego kota.....
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 07, 2009, 13:42:18 pm »
Witam
rzczywiscie wyglada imponujaco rozumiem ze w bagazniku bedzie wozone tylko swierze powietrze widze ze parkujesz w kielcach czy znasz mechanika ktory moze dokonac przegladu mojego auta XJ serii II 4.2 76   

hazettt

  • Gość
Odp: Zdjecia mojego kota.....
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 09, 2009, 18:56:29 pm »
 :-10points      ALEEEEEEEEEEEEE KOTTTTTTTTTTTTTTTTT     8)