Autor Wątek: Brak migaczy  (Przeczytany 1050 razy)

Offline Halunnn

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Kocham to forum
Brak migaczy
« dnia: Październik 02, 2020, 16:23:52 pm »
Witam jaguar xj8 99 rok brak przednich migaczy w zderzaku byly i zniknely. Zderzak byl demontowany do malowania teraz skaldam migacze nie dzialaja....tylne sa boczne sa przednich brak czy maja one oddzielny bezpiecznik i gdzie sie znajduje.? Wszystkie bezpieczniki pod maska sprawdzilem i sa wporzadku. Na google nie pokazuje mi zadnych podpowiedzi

Offline kummpel

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • XJR x308
Odp: Brak migaczy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2020, 15:40:10 pm »
Nie ma tam żadnych bezpieczników. Kierunkowskazy są połączone bezpośrednio z body processor module, który zawiaduje całym oświetleniem samochodu. Przyczyn upatrywał bym raczej w połączeniach, więc miernik w dłoń, schemat elektryczny przed oczy i szukać przerwy :)
I grew up on the street. No, not the neighbourhood. The Sesame Street

Offline Halunnn

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Kocham to forum
Odp: Brak migaczy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2020, 00:11:16 am »
Masakra jakas z tym samochodem tylko zderzak sciagnalem a tu takie cyrki teraz, i to jeszcze akurat dwa na raz na przypadek mi to nie wyglada...

Offline truten23

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 674
  • XJ x300 sovereign
Odp: Brak migaczy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2020, 12:28:10 pm »
Może jeszcze coś rozpiąłeś?
Ściągałem kiedyś zderzak, nie pamiętam żeby były z tym jakieś chece? Może źle podpiąłeś wtyczki? Albo nie "siadły" jak trzeba?
>lepiej głupio zapytać, niż coś mądrze sp...lić<

Offline Halunnn

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Kocham to forum
Odp: Brak migaczy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2020, 11:30:39 am »
Dla mnie mechanika nie jest az na tyle obca zebym nie ppradzil sobie z wlozeniem zarowki czy sprawdzeniem czy do wiazki dochodzi napiecie bo nie dochodzi nawet napiecie do wiazki to jest chore sciagnalem tylko zderzak do malowania fakt ze auto stalo kilka miesiecy no ale bez przesady....a jak wyglada i gdzie znajduje sie twn modul os tych migaczy mam pelno czesci z anglika to go podmienie i zobacze co sie wydarzy....

Offline kummpel

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • XJR x308
Odp: Brak migaczy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2020, 19:47:11 pm »
Moduł znajduje się za schowkiem po stronie pasażera.
Zamiast od razu wymieniać, przedzwoń przewody.
I grew up on the street. No, not the neighbourhood. The Sesame Street

Offline truten23

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 674
  • XJ x300 sovereign
Odp: Brak migaczy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2020, 09:06:04 am »
....fakt ze auto stalo kilka miesiecy no ale bez przesady....
No, to akurat dość znacząca wskazówka, nie uważasz? Mogła Ci się wkraść gdzieś mysz, coś ponagryzać.
Ogólnie, to sprawdź punkty masowe. Zobacz też na diagramy z ułożeniem wtyczek. czasami wystarczy rozpiąć i spiąć ponownie.
A, przypomniało mi się. Spróbuj odpiąć akumulator na chwilę i podłącz, czasem może pomóc  ;)
>lepiej głupio zapytać, niż coś mądrze sp...lić<