Dział Techniczny > XJ X351 (2009 - obecnie)

Android Auto

<< < (3/4) > >>

WilliamJones98:
Niestety kupowanie nowych takich systemów to loteria. Nie jest to takie proste jak z telefonami czy komputerami, choć mogłoby się tak wydawać. W przypadku telefonu czy komputerów podzespoły mówią raczej jasno  z czym mamy do czynienia jak chodzi o wydajność czy możliwości. W przypadku takich cudów to sporo zależy od systemu i jakości. W takim wypadku wolałbym inwestować w oryginał lub w ogóle sobie darować, ale to tylko ja  :-A

Zbyszek01:
To kupujesz tak jak telefon czyli masz podane co w to wsadzili. Jedyne ryzyko jest to czy po podłączeniu będzie działać tak jak w opisie bez żadnych przeróbek. W większości jest to plug and play jednak tu masz to ryzyko że jak kupisz u chińczyków to z reklamacją może być kłopot i czasami może nie działać jak to jest w opisie, kupując u nas płacisz więcej ale jakąś tą gwarancję masz.

Ashir:
Mały Update
Zakupiłem wtyczki fakra pod gps, przełączyłem tą z navi pod chinolka, a tą od chinolka pod oryginalną navi Jaga (antena schowana za radiem) - śmiga aż miło, wiadomo że przy androidzie nie będzie się korzystać z navi oem. Google maps, Waze procują idealnie.
Antenę 4G wyprowadziłem na podszybie, praktycznie jej nie widać, Internety na pokładzie również ładnie pracują.
Czujniki działają, pozostają mi problemy natury wizualnej, zmiana kafelek na ekranie głównym i kilka innych pierdół bez których wprawdzie da się przeżyć.
Ogólnie osobiście ja jestem zadowolony.

AdamMichal:
Czy ktoś ma doświadczenie i może podzielić się opinią na temat: https://vivo-media.pl/ndx_312t.html

mic1111:
Znajomy ma podobne wręcz identyczne radio w fordzie s-max różni się pewnie tylko ramką, wg mnie funkcje bez zastrzeżeń, wykonanie tandeta

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej