Dział Techniczny > XJ X351 (2009 - obecnie)

Android Auto

(1/4) > >>

Marwes:
Czy ktoś ma wiedzę jak ogarnąć instalację Android Auto w jaguarze z 2014 roku (chodzi o XJ, ale problem można rozszerzyć zapewne na inne modele)? Może ktoś zna jakichś speców od tych tematów, którzy by się podjęli? Jakiś serwis car audio itp.

rmazurek:
Wszystko jest do zrobienia - kwestia tylko ceny. O ile wiem android auto jest dostepny w poliftowych XJ - ale wymiana tego wszystkogo jest nei warta ani ceny ani pracy z niej zwiazanej - inna opcja - ktora sam mialem zamiar wdrozyc w zycie to zestaw audio z chin:

https://www.aliexpress.com/item/4000360113409.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.63f93cacvHLaT8&algo_pvid=ef94b930-89bc-48c3-8a1a-ee49ce70f21b&algo_expid=ef94b930-89bc-48c3-8a1a-ee49ce70f21b-13&btsid=0b0a0ad815979168348901382e86c4&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_



Marwes:
Miałeś zamiar, ale nie wdrożyłeś z jakiegoś powodu? Cena tego jest wysoka, porównywalna z dobrymi stacjami dla standardu 2DIN np. Kenwooda. Ciekawe czy jakość porównywalna, raczej nie wygląda na tani chiński szrot.
Jeszcze jest tańszy amerykański wynalazek: https://www.navtool.com/jaguar-xj-2013-2015-smartphone-mirroring-category.aspx
Obsługuje Apple Car Play, Android Auto chyba nie.

rmazurek:
Powód jest dość prozaiczny - każde auto mam zazwyczaj max 3 lata wiec „termin” się kończy a nie wiem czy następny tez będzie XJ.  Ogólnie miałem coś podobnego kiedyś w accordzie i działało to naprawdę fajnie - skok technologiczny przez te kilka lat był dość spory wiec może być tylko lepiej.

Marwes:
A ja w swojego inwestuję, co jest nieracjonalne, bo ciągle powtarzam, że potrzebuję terenówki albo pikapa... A spadek wartości jest ogromny na XJ-cie, dlatego szkoda mi go sprzedawać i tak oto błędne koło się zamyka:) Co do starego systemu multimedialnego, sam interfejs bardzo mi odpowiada, jednak brak dobrej nawigacji i błędy w czytaniu audiobooków są dla mnie nie do zaakceptowania w samochodzie tej klasy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej