Autor Wątek: Zakup Jaguara XF  (Przeczytany 3500 razy)

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 437
Odp: Zakup Jaguara XF
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2020, 21:14:53 pm »
Każdy sportbreak ma tylne zawieszenie na poduszkach.

Offline kamis

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 177
  • XF SV8
Odp: Zakup Jaguara XF
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 03, 2020, 11:55:56 am »
Trasa Frankfurt nad Menem - Tarnów średnia 148kmh z tobołami w bagażniku i żoną + dwoje dzieci 6,8 L - lewy pas 90% trasy
Każdy jest panem swojego losu. Tylko dzieci szkoda.

Offline Zbyszek01

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 386
Odp: Zakup Jaguara XF
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 03, 2020, 13:21:35 pm »
Jak jechał przez Jenę i Gerę to fajnie się jedzie i jest to nawet poniżej normy, jak dołem przez Bamberg to kiepsko i groźnie. U nas to się już nie wypowiem bo nie chcę być moderowany  :-R
Jest - XE AWD 2.0d R Dynamic MY2020
Było - XE 25d AWD MY2017

Offline zbychuro

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 202
Odp: Zakup Jaguara XF
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 03, 2020, 17:44:08 pm »
Trasa Frankfurt nad Menem - Tarnów średnia 148kmh z tobołami w bagażniku i żoną + dwoje dzieci 6,8 L - lewy pas 90% trasy
Każdy jest panem swojego losu. Tylko dzieci szkoda.
A Ty dalej drążysz, jadem zioniesz. Weź się chłopie uspokój. Szybka pewna jazda nikogo nie naraża ale jazda patałachów już tak, wychodzi mi że o Tobie piszę.

Offline anutemix

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Samochód jest dobry do kiedy jeździ
Odp: Zakup Jaguara XF
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 03, 2020, 20:13:21 pm »
Gościu na Interię idź taki syf wypisywać, pan lewego pasa  :D Po to jest forum żeby każdy kto ma ochotę wypowiedział się a nie obrażał innych. Zachowujesz się jak byś z BMW się przesiadł, chyba że trafiłem...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2020, 21:54:09 pm wysłana przez MicGin »

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 437
Odp: Zakup Jaguara XF
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 03, 2020, 20:32:01 pm »
Przez jenę tylko 80 kmh i trzeba odstęp trzymać bo czasami mierzą odległość i jak gdyby który powolniacki jechał przez DE za powolną jazdę tez można zarobić. Jak jest droga wolna a jest w nocy bo zawsze gdy do pl jeżdżę to tylko w nocy to dlaczego miałbym jechać 130 kmh ? Na spalanie patrzę bo w roku robię 50- 60 tkm i to co zaoszczędzę to moje. Jeszcze raz napiszę ten silnik jest zajebisty jak się dba. W cls kombiaku przy takiej samej jeździe z takim samym obciążeniem i nie 4matikiem nigdy nie zszedłem poniżej 12 L. Pzdr nic już nie piszę.

Offline bibor80

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 80
  • Kocham to forum
Odp: Zakup Jaguara XF
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 03, 2020, 21:47:02 pm »
150km/h to chyba taka standardowa prędkość jak na autostradę.  U Niemca trzeba tylko na radary czasem uważać :)

Wysłane z mojego SM-M215F przy użyciu Tapatalka


Offline zbychuro

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 202
Odp: Zakup Jaguara XF
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 03, 2020, 21:50:18 pm »
A Ty dalej drążysz, jadem zioniesz. Weź się chłopie uspokój. Szybka pewna jazda nikogo nie naraża ale jazda patałachów już tak, wychodzi mi że o Tobie piszę.
Nie wiem do kogo piszesz, jeżeli chodzi o mnie to pudło, zawsze jak najbliżej prawej krawędzi, nigdy auta wielkiej trójki, od zawsze tylko Jagi. Smutne tylko że poziom jaguromaniakow tak się obniżył 😂
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2020, 21:55:19 pm wysłana przez MicGin »