Autor Wątek: XJ 40 - Klasyk z wadami (mówi Auto Świat)  (Przeczytany 11358 razy)

mlody2p

  • Gość
Odp: XJ 40 - Klasyk z wadami (mówi Auto Świat)
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 27, 2009, 17:29:03 pm »
Ja jestem posiadaczem Jaguara Daimlera 4.0 z 1992 r. Spełniłem swoje marzenie z dzieciństwa i niech piszą co chcą bo ja i tak będę go kochał :). Nie oddam go i nie zamienie na inne auto. Jakoś odpukać nie cieknie, nie stuka i jeździ się bosko. Mam tylko nadzieję, że dotrwa ze mną do mojej późnej starości.

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: XJ 40 - Klasyk z wadami (mówi Auto Świat)
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 27, 2009, 17:53:46 pm »
Witam :)

Każdy tutaj chyba kocha swojego Jaguara. W ogóle każdy właściciel chyba kocha swojego kotka ;D

Zapraszam do działu Nowi forumowicze i Jaguary, oraz do Galerii :)

max944

  • Gość
Odp: XJ 40 - Klasyk z wadami (mówi Auto Świat)
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 29, 2009, 20:14:04 pm »
Ten artykuł z AS jest bezsensowny i napisany w takim stylu, że redaktor porównał koszty utrzymania Jaguara do Polo itp., a to bezsensowne. Ale i tak nie jest źle bo np. Alfy z reguły są opisywane w taki sposób, że więcej stoją zepsute niż jeżdżą a ja mam czwartą  i odpukać do tej pory ,,0" jakichkolwiek kłopotów. Jedyne co mi się przytrafiło to padł akumulator i zablokowało radio a ja nie posiadałem kodu i kosztowało mnie to 300zł :-R Niestety większość artykułów tak jak ktoś zresztą już napisał wcześniej piszą ludzie którzy nie znają tych aut z codziennej eksploatacji a z opowiadań i mitów.

max944

  • Gość
Odp: XJ 40 - Klasyk z wadami (mówi Auto Świat)
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 29, 2009, 20:20:08 pm »
A tak na marginesie mam też VW Golfa IV 1.6 16v z 2001 i muszę stwierdzić, że wcale nie jest taki wspaniały jak go opisują... i nie pali 5l/100 jak to się chwalą golfiarze :) ale niektórym tego nie wytłumaczy ;)