Autor Wątek: woda  (Przeczytany 5082 razy)

peres20

  • Gość
woda
« dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:16:43 pm »
Witam szanowne grono mam problem bo po tych terazniejszych ulewach autko zaczeło mi wariowac jak jasna cholera , tylni zamek klapy zamyka/otwiera mnóstwo przekaznikow słychac jak wariuja i wogóle na wylaczonych swiatłach zostaje na postojowkach. W zwiazku z tym mam prosbe o pomoc zlokalizowania przecieku , gdzie mam szukac najlepiej , co woda mgla zalac ??  :-help. z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich . :-V :-R

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: woda
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:26:47 pm »
do bagaznika woda lubi sie wciskac przez usczelka wlewu do baku, takze przez antenke. tak naprawde to
najlepiej jest uzbroic sie lampa, spokojnie lezyc w bagazniku i prosic zone (albo sasiada heh): lej smialo ...

peres20

  • Gość
Odp: woda
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:32:59 pm »
kogutki nie wiem zabardzo o co ci chodzi z ta lampa :-wstyd. mozesz jasniej ? wybacz naprawde, ale nie czaje :-hehe i z ta zona lub sasiadem ??????o co ich prosic , zeby mnie z bagaznika wypuscili?? :P

EMIL

  • Gość
Odp: woda
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:34:37 pm »
sprawdz czy nie masz zwarcia na klemach od aku

peres20

  • Gość
Odp: woda
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:35:22 pm »
ale tutaj przy aku zaraz??

adam74

  • Gość
Odp: woda
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:36:01 pm »
Latarka do reki, zamykasz się w bagażniku a ktoś polewa autko - zobaczysz wtedy skąd podcieka

EMIL

  • Gość
Odp: woda
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:42:53 pm »
no tak tam gdzie masz klemy .Sciagnij klemy i zaluz od nowa

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: woda
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:46:17 pm »
kogutki nie wiem zabardzo o co ci chodzi z ta lampa :-wstyd. mozesz jasniej ? wybacz naprawde, ale nie czaje :-hehe i z ta zona lub sasiadem ??????o co ich prosic , zeby mnie z bagaznika wypuscili?? :P

no to ja dopiero  :-wstyd ale zaloga juz trafnie tlumaczyl o co mi chodzilo. zapytaj sie jean-pierre jak
to dokladnie wyglada, on niedawno sie tak juz bawilo ...

peres20

  • Gość
Odp: woda
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:52:45 pm »
tu przy klemach mam ok tylko w bagazniku woda stoi :'(. prawdoodobnie przez uszczelke wlewu jak wyzej była mowa. no dobra zrobie tak jak piszecie :-R.

peres20

  • Gość
Odp: woda
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 10, 2009, 21:15:11 pm »
w bagazniku było niezle , ale wypatrzylem ze szaleja urzadzenia których wiazki ida z przodu samochodu to moze sie przejade i ogrzewanie na maxa wlacze to przeschnie?? dobry pomysl?

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: woda
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 10, 2009, 21:27:00 pm »
heh, fajna zabawa w bagazniku co nie ... to nie zlokalizowales srodlo ?

samym ogrzewaniem za bardzo chyba nie da rade, zdejmij dywaniki,
i zostaw klapa otwarte przez jakis czas. jak wkladasz suchego dywana
to wez gazetki miedzy metalem i dywanem, to wyciaga reszta wilgoc.

qbaty

  • Gość
Odp: woda
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 10, 2009, 21:32:07 pm »
Jeśli chodzi o bagażnik to ogrzewnanie nie wiele Ci pomoże. Wyjmij co się da i postaw kota otwartego na cały dzień na słońce. Z gazetami też dobry pomysł  :-za Ale przede wszystkim zlokalizuj przeciek i zlikwiduj przyczynę, bo suszenie na długo nie pomoże, jak przy najbliższym deszczu znowu zaleje Ci bagażnik. Poza tym prędzej czy później pojawi się śmierdzący grzybek i rdza...

EMIL

  • Gość
Odp: woda
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 10, 2009, 21:48:14 pm »
tu przy klemach mam ok tylko w bagazniku woda stoi :'(. prawdoodobnie przez uszczelke wlewu jak wyzej była mowa. no dobra zrobie tak jak piszecie :-R.  A jak to sprawdzales?
[/quote]

EMIL

  • Gość
Odp: woda
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 10, 2009, 22:10:52 pm »
Sprawdz dobrze na klemach i kabel pradowy ktury idzie do alternatora.A nie szukaj w bagazniku.

peres20

  • Gość
Odp: woda
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 11, 2009, 00:55:48 am »
ok jutro sprawdze, ale jest jeszcze cos teraz po tych deszczach to jak jade kotem to jest ok , ale jak dojade do skrzyzowania i
wcisne hamulec to kot spada z obrotow prawie do zera , a tak nie bylo :-[. a teraz jak wrocilem do domu to przy bramie mi zgasł :o.
co moze byc przyczyna??