Autor Wątek: Jaguar S-Type 4.0 V8, grzeje się, zapowietrzony?  (Przeczytany 983 razy)

Offline Daniello

  • Aspirant
  • Wiadomości: 5
  • Kocham to forum
Jaguar S-Type 4.0 V8, grzeje się, zapowietrzony?
« dnia: Kwiecień 27, 2020, 18:37:46 pm »
Cześć,
Mam opcję jechać po Jaguara S type 4.0 w super ładnym stanie, auto zaczęło mieć jednak kłopoty z niebezpiecznym przegrzewaniem się silnika (wskazówka na czerwone pole dochodziła) o czym sprzedający mnie poinformował. Pompa wody wymieniona, jednak była sprawna, tak samo termostat, wymieniony, ale również nie nosił śladów uszkodzenia. Pomimo początkowych obaw o nieszczelność zbiornika, również nie ma żadnych wycieków, elektrozawór nowy. Było też podejrzenie uszczelki pod głowicą, sprzedający ma ogarnąć na to też test, ale jeśli to nie to to już się pogubiłem, może po prostu układ jest zapowietrzony, w takim razie jak go odpowietrzyć? Auto jest w super specyfikacji oraz naprawdę dobrym stanie wizualnym oraz wydaję się technicznym (książki, sterta faktur) oraz w dobrych pieniądzach. Jeśli możecie coś doradzić, ewentualnie na jakie koszta się przygotowywać żeby zbijać cenę to byłbym wdzięczny za każdą informację. Dzięki z góry  :- :-thank

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.071
Odp: Jaguar S-Type 4.0 V8, grzeje się, zapowietrzony?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2020, 16:22:26 pm »
A moze sam czujnik za 30 pln jest uszkodzony .
Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwi±zania z³o¿onych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.