Autor Wątek: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.  (Przeczytany 51955 razy)

Offline mati_1987

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Kocham to forum
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 29, 2021, 17:50:31 pm »
Kiedy mija termin wpłacenia 2 raty?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Online JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 254
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 29, 2021, 18:37:27 pm »
Informacja jest w pierwszym poście.
Jest po terminie.

Offline Perun

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • "kota" na razie nie ma ale też jest zajebiście
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 30, 2021, 12:35:09 pm »
Cześć
Przejrzałem ostatnie strony i muszę przyznać, że brakowało mi tego ciętego języka  :-bry
Perun xj8

Online JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 254
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 30, 2021, 21:06:15 pm »
"Cięty język"?
Gdzie, kto się odważył?
Dawaj drania, a przytniemy jemu język i wtedy będzie miał ... cięty :)

Ja widzę kulturalną wymianę zdań, które w żadnym miejscu nie są cięte, gdyż wypowiedzi są formułowane pełnymi zdaniami :)

 "Chodzi mi o to, aby język giętki
 Powiedział wszystko, co pomyśli głowa:
 A czasem był jak piorun jasny, prędki,
 A czasem smutny jako pieśń stepowa,
 A czasem jako skarga nimfy miętki,
 A czasem piękny jak aniołów mowa...
 Aby przeleciał wszystka ducha skrzydłem.
 Strofa być winna taktem, nie wędzidłem."
Ukradzione od Juliusza Słowackiego. 

Offline a1410

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • X350 XJR 2004, X308 XJR 1998
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 31, 2021, 21:24:06 pm »
Proszę mi podpowiedzieć, jakie organizator ma instrumenty, aby Tobie pomóc, których Ty nie masz?
Jeżeli do organizatora zgłosi się ktoś, kto będzie chciał dopisać się do listy a nie zauważył wpisów tych, którzy chcą odstąpić swoje miejsca, to organizator może przekierować taką osobę na forumowiczów chcących odstąpić miejsce. Tyle wystarczy!

Online JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 254
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 01, 2021, 00:08:14 am »
Jeśli ktokolwiek by się zgłosił do organizatora, to zostanie odesłany na Forum z informacją, że są tam wpisy osób, które nie mogą jechać.
Forum JCPF jest tak szeroko znane, a organizator znacznie mniej znany, że chętni najpierw trafiają na Forum, więc organizator nie ma okazji do wykazania swoich chęci pomocy :(

A skąd organizator ma wiedzieć, że ktoś nie zauważył wpisów tych, którzy chcą odstąpić swoje miejsca? :)
Rzeczy niemożliwe organizator robi od ręki, a w cuda ... nie wierzy :)

A tak prywatnie, to uważam, że "lista rezerwowa" jest dawno nieaktualna, bo załogi z tej listy już dawno by się skontaktowały z tymi, co napisali, że odstąpią miejsca, gdyby nadal chcieli jechać.
Organizator nie chce ingerować w listę (podstawową i rezerwową), dopóki osoby tam wpisane, nie napiszą, że rezygnują.

Offline Tezza1002

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 57
  • 2009 Jaguar XFR 5.0L V8 Supercharged
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 01, 2021, 09:26:56 am »
I have been reading the messages on this Forum with regard to those members wishing to give up their bookings and thereby give those members currently on the “Reserve” list an opportunity to attend the Rally.

Those members who are withdrawing from the event are posting appropriate messages on the Forum for all other members to see, which is no more or less than what the Organisers can do.  If any member on the Reserve list or otherwise is willing to take over the appropriate booking, all he/she has to do is place a message on the Forum.  If it is impossible for two members to make contact, THEN the Organisers may be able to help by providing relevant contact details.

Each Event that I have attended has been superbly planned and executed by the Organisers.  From the time I arrive at the event to the time we all leave to go back home, we all know exactly what we are doing, where we have to be, tickets to attractions generally paid, the food is always good and venues are well above average.  The entertainment is always great, and there never appears to be any drama unless it is of our own making.  And, most important of all, we ALL have a wonderful stress-free weekend, thanks to the detailed planning and arrangements made by the Organisers.  For someone like myself who cannot communicate properly in the Polish language,  this is extremely important and I would prefer to spend a few days with all the like-minded Jaguar-enthusiasts than a week-long bus tour through exotic parts of Europe, no matter how good the Tour Guide is.

I think the Organisers do an exemplary job in putting these events together which, maybe some members do not realise, is done over and above their own family-, work-, domestic- and other-commitments. 

Those members who think that the Organisers should make more effort in playing match-maker between those who are no longer attending and those who wish to attend, should consider making themselves available for a term as an Organiser and see what it is like.  THEN if they have a complaint, maybe we will listen.
Personally, I feel the Organisers  (AND those members who assist the Organisers as needed) do an incredible job to make sure that everyone attending has a fabulous time and I hope they will continue doing so.  I, for one, am really looking forward to the next Rally.

I have translated this into Polish using Google Translate.  I hope the Polish version makes sense.

Czytałem wiadomości na tym forum w odniesieniu do tych członków, którzy chcą zrezygnować ze swoich rezerwacji, a tym samym dać tym członkom, którzy są obecnie na liście „rezerwowej”, możliwość uczestniczenia w rajdzie.

Członkowie, którzy wycofują się z wydarzenia, umieszczają na Forum odpowiednie wiadomości, aby wszyscy inni członkowie mogli je zobaczyć, co nie jest niczym więcej niż to, co mogą zrobić Organizatorzy. Jeżeli którykolwiek członek z listy rezerwowej lub w inny sposób chce przejąć odpowiednią rezerwację, wystarczy, że zamieści wiadomość na Forum. W przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu przez dwóch członków, WTEDY Organizatorzy mogą pomóc, podając odpowiednie dane kontaktowe.

Każde wydarzenie, w którym brałem udział zostało znakomicie zaplanowane i zrealizowane przez Organizatorów. Od momentu przybycia na imprezę do czasu, gdy wszyscy wyjeżdżamy do domu, wszyscy dokładnie wiemy, co robimy, gdzie musimy być, bilety na atrakcje ogólnie płatne, jedzenie zawsze jest dobre, a miejsca są znacznie wyższe przeciętny. Rozrywka jest zawsze świetna i nigdy nie wydaje się, że jest żaden dramat, chyba że jest to nasz własny pomysł. A co najważniejsze, WSZYSCY mamy wspaniały weekend bez stresu, dzięki szczegółowemu planowaniu i uzgodnieniom poczynionym przez Organizatorów. Dla kogoś takiego jak ja, który nie potrafi poprawnie porozumieć się w języku polskim, jest to niezwykle ważne i wolałbym spędzić kilka dni ze wszystkimi podobnie myślącymi entuzjastami Jaguara niż tygodniową wycieczkę autokarową po egzotycznych zakątkach Europy, bez względu na to jak dobry jest przewodnik turystyczny.

Myślę, że Organizatorzy wykonują wzorową pracę, łącząc te wydarzenia, co, być może niektórzy członkowie nie zdają sobie sprawy, odbywa się ponad zobowiązaniami rodzinnymi, zawodowymi, domowymi i innymi.

Ci członkowie, którzy uważają, że Organizatorzy powinni włożyć więcej wysiłku w rozgrywanie meczów pomiędzy tymi, którzy już nie uczestniczą, a tymi, którzy chcą uczestniczyć, powinni rozważyć udostępnienie się na okres jako Organizator i zobaczyć, jak to jest. WTEDY jeśli mają skargę, może posłuchamy.

Osobiście uważam, że Organizatorzy (ORAZ członkowie, którzy pomagają Organizatorom w razie potrzeby) wykonują niesamowitą pracę, aby zapewnić wszystkim uczestnikom wspaniały czas i mam nadzieję, że nadal będą to robić. Po pierwsze, naprawdę nie mogę się doczekać kolejnego rajdu.



Offline Gallador

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Kocham to forum
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 01, 2021, 20:36:00 pm »
Całkowicie zgadzamy się i popieramy opinię wyrażoną przez Tezza1002. Od 2018 jesteśmy na wszystkich rajdach i zawsze są one pod każdym względem przygotowane profesjonalnie i ,,dopięte na ostatni guzik".
Jesteśmy pełni podziwu dla Organizatorów za organizację rajdów, zdajemy sobie sprawę, że wiąże się to z masą dodatkowych obowiązków, których być może nie każdy by się podjął. Wszystkie rajdy wspominamy bardzo dobrze i zawsze z niecierpliwością czekamy na następny. Dlatego dziękujemy Organizatorom za Ich pracę i wspieramy choćby dobrym słowem. Dziękujemy :) :-clap

Offline Kotletor

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 201
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 01, 2021, 22:20:17 pm »
Jakby co to cały czas mam do oddania 2 miejsca (opłacone)
S-Type V6 3 l. po lifcie  Paweł Warszawa

Offline pirullo

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 108
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 04, 2021, 18:38:56 pm »
Z powodu choroby do odstąpienia 2 w pełni opłacone miejsca. Chętnych proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Proponuję odstępne za 75% wpłaconej przeze mnie kwoty...
XJS 4.0 1992
XK8 1997 (sprzedany 2021)
XJ 4.2 2003
XK 4.2 2007

Online JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 254
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 05, 2021, 12:00:35 pm »
PRZYPOMINAMY O TERMINIE PEŁNEJ OPŁATY ZA UDZIAŁ W IMPREZIE !!! 

UWAGA!!!

W pierwszym poście ukazały się adnotacje przy nickach załóg, które z różnych powodów nie mogą jechać na rajd.

Bardzo proszę, aby załogi, które jeszcze nie wpłaciły, skontaktowały się z załogami, które muszą zrezygnować i prywatnie "zamieniły" się wpłatami. 

Np. Załoga X, która wpłaciła tylko I ratę nie może jechać, więc kontaktuje się z załogą Y, która wpłaciła również tylko I ratę.
Załoga Y wpłaca na konto Załogi X II ratę.
A Załoga X informuje nas na adres mail, aby Jej I ratę "przetransferować" na Załogę Y.
Rezultat:
Załoga X jest wykreślana z listy.
Załoga Y ma Pełną wpłatę.

Staramy się Wam pomóc, porozumieliśmy się z hotelem, że kilka pokoi będzie "zwróconych" bez obowiązku opłaty, ale pieniędzy, które już wpłaciliśmy, nie odzyskamy, bo takie porozumienie podpisaliśmy wiosną 2020 r.
Pieniądze u Nich zostają, ale mamy gwarancję ceny z wiosny 2020 r.

Na tę "operację" mamy czas do końca tygodnia (10.09.2021 r.), aby hotel zdążył jeszcze wynająć niewykorzystane przez nas pokoje innym osobom. Potem załogi, które nie wpłaciły II raty będą skreślone z listy i wpłacone środki przepadną :(

Offline Tezza1002

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 57
  • 2009 Jaguar XFR 5.0L V8 Supercharged
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 06, 2021, 14:19:55 pm »
In the Itinerary for Sunday 3rd October, reference is made to the Italy trip extension, proposed when the April 2020 rally was organised.

Is the Italy extension planned after the October Rally is completed?

W Planie Podróży na niedzielę 3 października nawiązuje się do przedłużenia podróży do Włoch, zaproponowanego podczas organizowania rajdu w kwietniu 2020 roku.

Czy planowane jest rozszerzenie Włoch po zakończeniu październikowego rajdu?

Offline Adt81

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 06, 2021, 18:10:46 pm »
Ja niestety muszę zrezygnować więc jeśli ktoś chciałby wskoczyć na miejsce to zapraszam do kontaktu.
Porsche Cayenne Turbo 4.8 V8 >:D >:D
Był Jaguar S-Type R
Był S-Type 3.0 2001

Online JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 254
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 07, 2021, 00:28:54 am »
NIE, nie planujemy zorganizowanego wyjazdu do Włoch w tym roku.
Zbyt wiele niewiadomych łączy się z takim wyjazdem.


In the Itinerary for Sunday 3rd October, reference is made to the Italy trip extension, proposed when the April 2020 rally was organised.

Is the Italy extension planned after the October Rally is completed?

W Planie Podróży na niedzielę 3 października nawiązuje się do przedłużenia podróży do Włoch, zaproponowanego podczas organizowania rajdu w kwietniu 2020 roku.

Czy planowane jest rozszerzenie Włoch po zakończeniu październikowego rajdu?

Offline a1410

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • X350 XJR 2004, X308 XJR 1998
Odp: JUBILEUSZOWY RAJD DOLNOŚLĄSKI - JESIEŃ 2021 - 01-03 października 2021 r.
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 07, 2021, 10:11:31 am »
Szanowny Organizatorze.
Proszę o wyczyszczenie skrzynek pocztowych osób, które mają wpłacona pierwszą ratę i nie rezygnują, bo nie można im wysłać wiadomości  ::)
Kolego Bogdanie /BobJag/, mój numer tel. 600 305 600, zadzwoń to ustalimy szczegóły przelewu, a Szanowny Organizatorze proszę o przeksięgowanie mojej zaliczki na Bogdana/BobJaga/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2021, 10:48:24 am wysłana przez a1410 »