Autor Wątek: Pompa paliwa, a emulator ciśnienia paliwa do lpg 3.0 automat 00r  (Przeczytany 804 razy)

Offline bizarx

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Kocham mojego kota
Pompa paliwa, a emulator ciśnienia paliwa do lpg 3.0 automat 00r
« dnia: Kwiecień 11, 2019, 18:31:25 pm »
Hej, wiec tak, planuje dołożyć do instalacji gazowej taki emulator bo mi skraca czasy wtrysku dosyć znacząco bo to ciśnienie na lpg gdy nie odbiera paliwa rośnie do wartości ponad 4.1, gdy podczas jazdy na benzynie trzyma gdzieś tak 2.7 - 2.8. Jedynie przy przyciśnięciu obrotów to ciśnienie leci do 2.5-2.6.
Auto to 3.0 automat z 2000r

I potrzebuje kilka informacji, żeby jakoś się moc do tego zabrać, czy tu pompa jest sterowana PWM ? bo gdzieś znalazłem informacje, że przed lift akurat jeszcze tak.
I czy te Jaguary są sterowane minusem czy plusem? Bo jeżeli minusem to sterowanie PWM jest w ogóle możliwe?

Co do samego emulatora to oczekuje na dostarczenie EmuTECH Pb-Pressure-02. Który niezależnie co bym tam trafił to powinien jakoś wybrnąć z tej sytuacji i powinien być możliwy do założenia i poprawnego ustawienia, bo z tego co znalazłem to ten inne emulatory tylko oszukują komputer, a ciśnienie i tak przez pompę rośnie, a po samych parametrach chyba można też stwierdzić ze ona w najlepszej kondycji to też nie jest :/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2019, 18:46:19 pm wysłana przez bizarx »