Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

Wymiana oleju w skrzyni

<< < (2/5) > >>

Pawel12:
Mi padł moduł sterujący. Pytałem mechanika o wymianę dynamiczna oleju, mówił żeby się w to nie bawić najlepiej zlać olej wymienić miskę i ma być. Tak ze teraz mętlik w glowie.

ArtXF:
Sterownik mógł paść z różnych przyczyn między innymi zbyt późna wymiana oleju w skrzyni też może się przełożyć na zepsuty sterownik ale przyczyny trzeba szukać i w każdym samochodzie może byc inna. Nie wiem na jakiej podstawie mechanik mówi , że nie ma sensu, bo może nie chce stracić klienta a maszyny nie ma więc mówi,  po co, zleje Ci coś do miski , trochę Ci zostanie starego oleju tak około 30% ale się nie przejmuj będzie Pan zadowolony . Jak wyjmie mechatronike i ją jeszcze przeczyść to jeszcze jeszcze, aczkolwiek dla mnie to musi być zrobione maszyną. To są takie gadki że jak będziesz płakał silnik przed wymianą oleju to się rozszczelni więc znów gadka starych Januszy,  po co ? Bzdura.  Znajdź w pobliżu zamieszkania zakład,  który tylko robi w skrzyniach automatycznych i tam Ci poradzą.  Olej wraz  z filtrem 1000zł z malym hakiem, komplet kupisz u przedstawiciela ZF na Polskę.   

Pawel12:
Czy przy wymianie dynamicznej wymienia się filtr oleju?

wolung:
A wie ktoś może jak to wygląda przy 3.0 D - 2010 rok?

Robertleniwiec48:
Olej i miska do zf 6hp

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej