Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)

Jakiego E-Pace'a kupic ....

<< < (6/6)

leedab:
To nie jest temat dotyczący tylko mojego samochodu!
Nie dodam więcej tej informacji przy założeniu, że nie zostanie ona kolejny raz usunięta. Forum to powinno służyć również w dotarciu z taką informacją do jak największej grupy użytkowników. Jestem świadomy, że administrator i niektórzy forumowicze są powiązani z JLR, jednak czas by prawda dotarła do oszukanych właścicieli i przyszłych konsumentów.
Pozdrawiam
Leszek

brawet:

--- Cytat: leedab w Październik 28, 2020, 20:18:21 pm ---To nie jest spam!
Nie jest w każdym temacie!
Jest to udokumentowana i nadzwyczaj ważna informacja dla użytkowników E-Pace!
Czemu zależy Tobie na usuwaniu tej informacji?
Czemu wcześniej te informacje zostały usunięte?
Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Jest temat dotyczący DPF, która ja sam założyłem, nie ma potrzeby pisania w każdym temacie. A na forum zależy mi na wymianie doświadczeń i rzetelnych informacjach.  Twoje posty od początku są jakieś dziwne.  Rozumiem, że masz problem z autem, a może z serwisem,  tak więc opisujesz w temacie tego dotyczącym jak problem wygląda, oraz dalsze następstwa, każdy forumowicz postara się Ci pomóc. Spytałem Cię we właściwym wątku na jakim etapie jest sprawa, a Ty zamiast odpowiedzieć i dać  sobie pomóc rozpisujesz się o płycie D8, co zapewne skopiowałeś z forum uk.

Tak więc nie dziw się że Twoje spamerskie posty są usuwane.

MicGin:

--- Cytat: leedab w Październik 28, 2020, 21:35:16 pm ---Jestem świadomy, że administrator i niektórzy forumowicze są powiązani z JLR

--- Koniec cytatu ---
:-hehe

Użytkownik Leedab pomimo prośby o niezaśmiecanie forum, nie posłuchał. Może tydzień odpoczynku od możliwości publikacji trochę go ostudzi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej