Autor Wątek: Witam szanownych Forumowiczów !!!  (Przeczytany 1131 razy)

Offline Ktusz

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Witam szanownych Forumowiczów !!!
« dnia: Październik 08, 2018, 17:15:26 pm »
Dołączyłem do Forum, ponieważ nadszedł czas spełnienia jednego z dotychczas niedościgłych marzeń, czyli posiadania Jaguara, co mam nadzieję nastąpi wkrótce. Mam jeszcze kilka miesięcy na poszukiwania, gdyż będzie to prezent, jaki sprawię sobie z okazji 50 urodzin ( tak wiem: ludzie tak długo nie żyją, a jeśli już to o pieluchomajtkach powinni myśleć, a nie o Jagu ;D )
Zważywszy na mój podeszły wiek, posiadałem wiele egzemplarzy samochodów, których co najmniej kilka można byłoby uznać za klasyki - zapewne egzemplarze te już nie istnieją.
Nie jest mi więc obca walka z zębem czasu nadgryzającym samochody, ale nie chciałbym też posiadać Jaguara, którym z powodu usterek nie będe w stanie dotrzeć na zlot  :)
Po lekturze forum i niejakim rozpoznaniu wybór mój padł na Jaguara XJ X300 1994-1997 (szczególnie Vanden Plas lub Daimler) z uwagi na spodziewaną mniejszą kłopotliwość modelu niż np. XJ X308.
Wybór modelu, a raczej generacji, podyktowany jest również, względami estetycznymi i poszukiwaniem kompromisu pomiędzy ceną zakupu, klasycznym wyglądem a wiekiem kotka.
Obecnie mieszkam w Częstochowie i byłbym bardzo wdzięczny za kontakt posiadaczy X300 z „sąsiedztwa”, aby wysłuchać porad, uwag, znaleźć zaufanego mechanika lub ewentualnie egzemplarz godny zakupu.
Pozdrawiam
Krzysztof
XJ6 1996 3,2

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Witam szanownych Forumowiczów !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2018, 21:28:29 pm »
Witaj  jcpf-stanby  powodzenia .
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 763
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: Witam szanownych Forumowiczów !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2018, 22:10:28 pm »
Witaj, jak Czestochowa to ja mieszkam w sasiedztwie (Radomsko) ale posiadam XJ40 czyli model o generacje starszy ale one tak bardzo wiele sie nie roznia miedzy soba.

Offline Evo88

  • Aspirant
  • Wiadomości: 5
  • Kocham to forum
    • Miedziowe Zagłębie Motoryzacji
Odp: Witam szanownych Forumowiczów !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2018, 20:02:09 pm »
Powodzonka w poszukiwaniach :)
Jest:
2011 Jaguar XF 5.0 385 KM

Były:
2012 Jaguar XF 2.0t 241 KM i wiele innych "aut" :)

Mój materiał o XF 4.2 na youtube ->>> https://youtu.be/bGEi4kF7dkQ <<<-- wejdź i oceń ! :)

Offline Jacatu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 221
Odp: Witam szanownych Forumowiczów !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2018, 17:33:56 pm »
Witaj ,życzę owocnych poszukiwań i optymizmu .
S-type 2,5 ***** XJ-S H.E. V12* **XJ350***XJ358***XJS Cabrio 4,0***