Autor Wątek: Witam szanownych forumowiczów !  (Przeczytany 1126 razy)

Offline jacenty741

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Kociarz od urodzenia,więc...DAIMLER !!!!!
Witam szanownych forumowiczów !
« dnia: Wrzesień 30, 2018, 18:51:13 pm »
 Jak obyczaj nakazuje,witam się ze wszystkimi jako nowy forumowicz i posiadacz od niedawna tego pięknego auta.Jakiego?Ano takiego:X300 Daimler wersja Long,silnik 4.0 (ze wstydem przyznam się do skażenia podtlenkiem LPG :-trudno,taki kupiłem,taki jest).Rok 1996.Kilka miesięcy wałkowania tematu,setki (jeśli nie tysiące) przejechanych kilometrów w celu oglądania różnych perełek (,,takich już nie ma" , ,,stan kolekcjonerski" , ,,igła".....znacie to pewnie ).Ostatecznie kupiony i będzie zabawką na ładne dni.Postaram się dorzucić zdjęcia,ale te,które mam,mają za duży rozmiar,więc spróbuję z telefonu w dalszej części postu.

Offline jacenty741

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Kociarz od urodzenia,więc...DAIMLER !!!!!
Odp: Witam szanownych forumowiczów !
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2018, 19:57:10 pm »
Oto i on w całej okazałości.Oczywiście nie jest pozbawiony typowych przypadłości:zegarek nie działa,podsufitka -standard (ale tylko we wnęce nad głowami pasażerów z tyłu,,troszkę,kilka szpilek i na razie zostaje,jak jest),i, co mnie irytuje najbardziej,bardzo rzadko udaje się uruchomić zmieniarkę.Ale zapanujemy nad żywiołem !A na razie- szpan na wsi !
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2018, 20:02:13 pm wysłana przez jacenty741 »

Offline Wolcik2

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Kocham to forum
Odp: Witam szanownych forumowiczów !
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2018, 20:29:21 pm »
 :-R tyle w temacie 😎 Pozdrowionka 👊  :logojcpf:

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 768
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: Witam szanownych forumowiczów !
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2018, 22:00:03 pm »
Dobra fura, malo juz X300 w wersji Daimler w ponadprzecietnym stanie. Dbaj i wrzucaj fotki z postepow :-super