Dział Techniczny > XJ X350, X358 (2003-2009)

Kody błędów

(1/5) > >>

mbolo:
Witam. Jestem nowym posiadaczem JagaXJ350 4.2 300 KM. Szukam pomocy. Mieszkam koło Krakowa i nie znam jeszcze żadnego mechanika od Jagów. Cały czas mam problem z błędami :  P0446, P0171, P0174, P0191, P1000. Szczytuje je przez Torque no i kasuje i wtedy wszystko Ok prze chwile. Czy ktoś mógłby mi opisać te usterki i co z tym robić?. Mam instalacje gazową może to przez to. Kupiłem samochód bez książki serwisowej.  Co powinienem od razu wymienić ?  Czy filtr i olej w skrzyni biegów też. Na zegarze widnieje 75000 km. ale w to nie wierze.
Bedę wdzięczny za pomoc.

xsnailx:
problem z mieszanka czyli instalacja gazowa do wystrojenia. w sumie kolo krakowa jest landservis w wieliczce i tam bym dal go do sprawdzenia na benzynie. jak juz na benzynie bedzie wszystko pieknie i ladnie + olej w silniku + filtry + olej w skrzyni to zajedz z nim np do filara badz gzw zbroslawice niech ci ogarna instalke

mbolo:
Ok dzięki za informacje.

xsnailx:
 P0191 - napewno nie dziala dobrze emulacja pompy paliwa.
P0174,171 istnieje szansa ze to pochodne p0446 (problem z evapem) lub zla regulacja gazu
p1000 nie ma znaczenia w tej chwili.
 generalnie to tak jak pisalem uzdrowic auto na benzynie i potem na strojenie do dobrego zakladu

mbolo:
Co oznacza emulacja pompy paliwa ? to jakieś oprogramowanie czy urządzenie które się montuje ? jak to sprawdzić ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej