Dział Techniczny > XJ X300, X305, X308 (1994-2003)

wymiana oleju i montaż regulatora ciśnienia TransGo w skrzyni 5HP24

<< < (2/3) > >>

Struś:
Bardzo dziękuję za informacje ,właśnie przymierzam się do wymiany oleju ,auto ma przejechane 220tys. i brak informacji kiedy był wymieniany olej, jak znam życie to prawdopodobnie nie był wcale wymieniany ( doświadczenie z mercedesem W210 prawie 300tys. na tym samym oleju , nawet kolor zmienił ). Pozdrawiam struś

Kiełbek:
Jest odczuwalna różnica po zamontowaniu tego zaworu? Własnie takowy otrzymałem i zastanawiam sie czy jest sens w ogole go zakladac :)

JPTJAG:
U mnie dużo łagodniej wchodzi wsteczny, natomiast Drive został praktycznie bez zmian. Muszę zaznaczyć że u mnie napęd dość ostro i odczuwalne zmienia biegi więc może po prostu zawór to nie było lekarstwo na mój problem. Mimo wszystko uważam że za te pieniądze dobrze go zamontować profilaktycznie. W końcu jak coś działa dobrze to niech działa jak najdłużej a skoro zawór to poprawiona fabryka to nie ma co się zastanawiać. Montować.

Majestic:
Bardzo ciekawe rozwiązanie muszę spróbować czy pomoże na moje szarpanie (tylko na rozgrzanej skrzyni). Znalazłem także niezłą instrukcję montażu na Jaguar Fporums.com
https://www.jaguarforums.com/forum/xk8-xkr-x100-17/transgo-pressure-regulator-upgrade-179012/

!ADi!:
Czy ktoś się orientuje czy jest coś takiego do X300 3.2 czyli skrzyni ZF4HP24? :-help

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej