SPONSORZY > Rock Oil Polska

KONKURS FOTOGRAFICZNY "MÓJ JAGUAR W OBIEKTYWIE"

(1/4) > >>

Rock Oil Polska:
KONKURS „MÓJ JAGUAR W OBIEKTYWIE”

Mamy dla was konkurs fotograficzny! Nagrodą główna jest komplet olejów i płynów do Waszego auta (olej silnikowy, olej przekładniowy, płyn hamulcowy - ilość według pojemności danego auta). Konkurs dzielimy na dwie proste kategorie:


Najładniejszy krajobraz z Waszym Jaguarem( tematyka w pełni dowolna )

Najbardziej inspirujące zdjęcie z Waszym Jaguarem (pojęcie słowa "inspirujące" pozostawiamy do indywidualnej interpretacji )


Zasady są proste, konkurs trwa 1 miesiąc, fotki wrzucacie pod naszym wpisem. Każdy użytkownik może wrzucić po jednym zdjęciu na każdą kategorię (czyli 2). Wygrywa jedna fotografia w każdej kategorii. W naszej komisji oceny zdjęć znajdą się światowej klasy eksperci ds. sztuki fotografii pod przewodnictwem Pana Marcina Pollo (Marcin opowiada o Rock Oil podczas Raceism 2k17).

Zwycięzców wyłonimy na forum i skontaktujemy się z nimi w wiadomości prywatnej, także sprawdzajcie wasze skrzynki. Wyniki ogłosimy 30 czerwca w tym wątku!

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na wykorzystanie zdjęcia w materiałach reklamowych i promocyjnych marki Rock Oil zwłaszcza w media społecznościowych, stronie internetowej, materiałach drukowanych i realizacjach video. Zamieszczenie zdjęcia w niniejszym wątku jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie fotografii w celach promocyjnych.

Maciejcat:
Jak Panowie jesteście tacy nieśmiali to może ja dodam pierwsze zdjęcie w grupie tych inspirujących coś zainspirowało mnie  2 lata temu do wymyślenia takiej oto głupoty. Do dzieła Panowie w plener po inspiracje .

Wojtas:
tez bym może cosik wrzucił tylko  :- pojecia

AdaM:
 :-za Zdjęcia posiadam w dużych rozmiarach lub złych formatach https://zapodaj.net/8c6a90d1a7288.jpg.html                    https://zapodaj.net/396c251f41c8e.png.html

Maciejcat:
To drugie jest piękne jak wymalowane.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej