Dział Techniczny > XJ X351 (2009 - obecnie)

Jaguar XJ 5.0 385km

<< < (3/3)

Zyg zag:
Hej

wiekszej pojemnosci - wiecej frajdy ;)

wskazniki, audio, navi, oswietlenie bez problemu na eu

Pzdr

enzo89:
Witam. Chciałbym zakupić dokładnie to auto. Jakie macie spalanie w tym aucie przy "zrównoważonej" jeździe.

Majsterwood:
Witam, jestem nowym szczęśliwym posiadaczem jaguara XJ X351 5.0l z 20011 roku. Auto kupiłem w USA. Niestety przyszło z kilkoma brakami. Brakuje m.in. dwóch rur, przewodów tzw. łapaczy powietrza pierwsze dwa (P+L) odcinki przed puszkami filtrów powietrza. Zorientowałem się już że nie pasują elementy z wersji silnikowych benz. 3,0 l i diesli 2,7 i 3 l. Ponieważ szukam tych części prosiłbym o kontakt osoby posiadające na zbyciu. Znalazłem też w sieci takie rury od Jaguara XF wersja 5,0 l, ale nie wiem czy będą pasować? Może ktoś potrafi pomóc i podpowiedzieć.
Pozdrawiam Franciszek

enzo89:
Kolego jak wygląda sytuacja z przednimi lampami czy trzeba wymienić czy można przekodować?

Majsterwood:
Szczerze, to nie wiem. Jeszcze nie robiłem przeglądu, ale liczę na to że nie trzeba będzie nic zmieniać. Na forum wyczytałem opinie, że jest konieczność zmiany przednich i tylnych lamp na europejskie. Nie do końca to prawda, bo tylne lampy z USA świecą u mnie normalnie kierunki na żółto a przód równo tj. symetrycznie, ale nie oślepia. Jak kupiłem z USA XK8 to nie zmieniałem lamp i auto przegląd przeszło bez problemów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej