Autor Wątek: Wigilia 2017  (Przeczytany 57006 razy)

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 776
  • JCPF Club Member
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 14, 2017, 10:44:49 am »
Bodzio z żona siedzieli po prawej Dee i Billa.


Czy widzial ktos Jaguara rocznik 1937 ktory jeszcze jezdzi?  A my musimy...


Ja widziałem. I jak wygląda. Jaka klasa. Sama w sobie.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 14, 2017, 15:47:40 pm »
Więc się przedstawiamy.Bo faktycznie skryliśmy się na końcu stołu.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 14, 2017, 17:55:34 pm »
Wielkie podziekowania Michale za Twoj reportaz.
Dzieki niemu odnalazlem znajomych z poprzednich imprez - za wyjatkiem Merceka , Tezzy i Boodzia dla ktorych byla to pierwsza impreza.

Mialem wiec trzy osoby do identyfikacji na zdjeciach.
Najpierw usytuowalem Tezze -  Australijczyka.  Siedzial z atrakcyjna brunetka vis a vis Doroty i Billa.
Przed nim butelka dzaka danielsa - co bardzo dobrze o nim swiadczy. Ja tez lubie burbona.
Potem, mysle zidentyfikowalem koorganizatora imprezy kolege Merceka.
To ten w ciemnej koszuli w ciapki - tak mysle. Posiada On wielki talent organizacyjny  i zone majaca look modelki.
Podobnie jak Slawek - rowniez koorganizator, ma bardzo wysokie czolo - co dowodnie swiadczy o Ich talentach i inteligencji.
Ania G. na jednej fotce pieknie pozuje - na tej samej Doltka ma kota na rece.
Mimo szczerych checi nie udalo mi sie usytuowac kolegi Boodzia. Ktos mi wskaze na ktorym jest zdjeciu?
Marek z Iza siedzieli kolo Doroty i Billa.  Mialem sie z Nimi zabrac z Warszawy aby do Was dolaczyc.
Niestety, problemy zdrowotne pokrzyzowaly nasze plany i musielismy zostac w domu. Wiek nieuzyty.
Czy widzial ktos Jaguara rocznik 1937 ktory jeszcze jezdzi?  A my musimy...

niunia - ciagle zywy.



Dorocie i Billowi jeszcze raz dziekujemy za mozliwosc przywiezienia nas do Nieborowa.





Pozdrowienia Niuna dla Ciebie  i Eluni od Nas zdrowych wesołych świąt .
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piękna kobieta, piękny samochód, jest wspaniale!
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 14, 2017, 18:12:00 pm »
Witaj Niunia. Bezbłędnie rozpoznałeś wszystkich uczestników Wigilii. Wielka szkoda, że nie mogłeś się pojawić, ale wszystko przed nami i na pewno uda się to nadrobić. 😊 Zdrowia życzę Ci ja, moja żona o looku modelki 😊 i mój kochany szkrab Marcelek. Do zobaczenia!

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 14, 2017, 21:01:39 pm »
Teraz, po Waszych wyjasnieniach czuje sie jak bylbym z Wami w Nieborowie.
Mam nadzieje, ze uda sie nam spotkac na jednej z przyszlych imprez naszego klubu.
Zaluje bardzo swojej nieobecnosci - bo uwielbiam karpia pod kazda postacia - a na zdjeciach zauwazylem jego obecnosc.
Intryguje mnie karton z napisem DABROWSKI... To jakas nowa wodka w Najjasniejszej? Ile ma gradusow?

Wszystkim przesylam (rowniez w imieniu Elzbiety) z okazji swiat Bozego Narodzenia i Nowego Roku serdeczne zyczenia duzo zdrowia, szczescia rodzinnego,
kassy i bezawaryjnosci Waszych kotow.  :) :) :)  i    :-tylko

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 14, 2017, 23:18:36 pm »
Niunia Ty to jesteś gość wiedziałem od początku jak tylko Cie poznałem. Szkoda że nie zaszczycileś kolegów z klubu obecnością na wigilii.  Mnie udało się choć na chwilę usiąść  przy stole w szanowny gronie za co jeszcze raz dziękuję. A Tobie kolego Niunia 100 milionów  lat w zdrowiu i z jaguarem w garażu  źycze na święta.
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM

Offline Marecki65

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 98
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 15, 2017, 00:17:50 am »
wszystko znów odbyło się jak trzeba, spotkanie cudowne, mikołaj bogaty, podziękowania dla organizatora i do ponownego zobaczenia
X300 3.2 R6 1995
S-type 4.2 V8 2005

Offline Andrzej308

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
  • XJR 97, S-Type 02, XJ 11
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 15, 2017, 21:00:45 pm »
Oby tak zawsze. Do następnego spotkania. A kto nie był to niech żałuje.
- "To nie jest tak, że uważamy się za najlepszy zespół na świecie. Sądzimy jedynie, że jesteśmy o wiele lepsi niż Numer Drugi, kimkolwiek by on nie był." R.Plant

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piękna kobieta, piękny samochód, jest wspaniale!
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 16, 2017, 09:59:58 am »
Przed nami kolejny rok, na pewno będzie obfitował w spotkania i wyjazdy. Kalendarium powoli się uzupełnia jak widzę 😊, a na początek marca szykuje się już coś, więc... przed nami wspaniały rok Kochani Jaguarowcy.

Offline Jacatu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 221
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 19, 2017, 08:15:44 am »
Witajcie , Bardzo dziękuję za miłe chwile dziękuję jeszcze raz Michale i żonie Twej za podwózkę . Rewanż mam nadzieję niebawem. jtz.
S-type 2,5 ***** XJ-S H.E. V12* **XJ350***XJ358***XJS Cabrio 4,0***

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 19, 2017, 23:18:02 pm »
Niunia Ty to jesteś gość wiedziałem od początku jak tylko Cie poznałem. Szkoda że nie zaszczycileś kolegów z klubu obecnością na wigilii.  Mnie udało się choć na chwilę usiąść  przy stole w szanowny gronie za co jeszcze raz dziękuję. A Tobie kolego Niunia 100 milionów  lat w zdrowiu i z jaguarem w garażu  źycze na święta.

Dziekuje pieknie za zyczenia.  Moim dodatkowym w stosunku do Ciebie jest abys  kiedys w przyszlosci obdukcje mojego kota wykonal.
Siersc ma taka sama jak Twoj ktory zaprezentowales w Trzebnicy.  Wiem, ze juz sie z nim pozegnales - utrzymany byl pieknie.

Jesli w przyszlosci  bede nim jechal do Warszawy - to przedstawie  Ci go w Lodzi ( to po drodze). 
I nawet zostawie - jesli dluzszej kuracji bedzie wymagal.  Podrzucisz mnie tylko na dworzec...zebym do W-wy dotarl.

Problem tylko z tym, ze moja przyszlosc z racji wieku nie jest zbyt odlegla - ale badzmy dobrej mysli. Incz Allah!

Offline Radge39

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Wigilia 2017
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 21, 2017, 00:10:29 am »
Drodzy koledzy! Serdecznie gratulujemy dobry dobry wakacje. Życzymy zdrowia, szczęścia, powodzenia dla ciebie i twoich bliskich. Spotkanie odbyło się jak zawsze dobrze, szkoda, że nam tym razem nie udało się przyjechać. Zdjęcia Michała jak zawsze super. Zawsze dobra i dobrego wypoczynku. Pozdrawiam!!! :-V