Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2017

Wigilia 2017

<< < (9/9)

Niunia:

--- Cytat: niewaskieauto w Grudzień 14, 2017, 23:18:36 pm ---Niunia Ty to jesteś gość wiedziałem od początku jak tylko Cie poznałem. Szkoda że nie zaszczycileś kolegów z klubu obecnością na wigilii.  Mnie udało się choć na chwilę usiąść  przy stole w szanowny gronie za co jeszcze raz dziękuję. A Tobie kolego Niunia 100 milionów  lat w zdrowiu i z jaguarem w garażu  źycze na święta.

--- Koniec cytatu ---

Dziekuje pieknie za zyczenia.  Moim dodatkowym w stosunku do Ciebie jest abys  kiedys w przyszlosci obdukcje mojego kota wykonal.
Siersc ma taka sama jak Twoj ktory zaprezentowales w Trzebnicy.  Wiem, ze juz sie z nim pozegnales - utrzymany byl pieknie.

Jesli w przyszlosci  bede nim jechal do Warszawy - to przedstawie  Ci go w Lodzi ( to po drodze). 
I nawet zostawie - jesli dluzszej kuracji bedzie wymagal.  Podrzucisz mnie tylko na dworzec...zebym do W-wy dotarl.

Problem tylko z tym, ze moja przyszlosc z racji wieku nie jest zbyt odlegla - ale badzmy dobrej mysli. Incz Allah!

Radge39:
Drodzy koledzy! Serdecznie gratulujemy dobry dobry wakacje. Życzymy zdrowia, szczęścia, powodzenia dla ciebie i twoich bliskich. Spotkanie odbyło się jak zawsze dobrze, szkoda, że nam tym razem nie udało się przyjechać. Zdjęcia Michała jak zawsze super. Zawsze dobra i dobrego wypoczynku. Pozdrawiam!!! :-V

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej