Autor Wątek: Dzień dobry Jaguarze!  (Przeczytany 1281 razy)

Offline Swiss747

  • Aspirant
  • Wiadomości: 3
  • S-Type 2.7d 2006
Dzień dobry Jaguarze!
« dnia: Sierpień 15, 2017, 13:03:24 pm »
Witam wszystkich, jest mi niezmiernie miło że od wczorajszego dnia mogę się zaliczyć do szacownego grona posiadaczy Jaguarów :)
Emocje jeszcze nie opadły, także dziś w nocy ledwo spałem i co jakiś czas musiałem zajrzeć do garażu, żeby upewnić się czy drapieżny kot nie uciekł :D Moim nowym samochodem jest S-type z silnikiem 2.7d i manualną skrzynią biegów z 2006 roku. Egzemplarz jest bardzo ładnie utrzymany, choć już na wstępie muszę trochę zainwestować w serwis (konieczność dokonania napraw przełożyła się na szczęście na stosunkowo atrakcyjną cenę zakupu). Największą i właściwie jedyną poważną bolączką jest brak wspomagania hamulców - Pan w jednej ze stacji diagnostycznych na których sprawdzałem samochód przed zakupem sugerował że to serwo, ale to się jeszcze zweryfikuje.
Poza tym samochód jest poniekąd spełnieniem moich motoryzacyjnych marzeń, mam nadzieję że będzie długo służył. Miło mi poznać i pozdrawiam! :)


P.S. Wiem, że od tego jest inny dział na forum i na pewno będę go przeszukiwał, ale gdyby przypadkiem ktoś przeczytał ten post i znał jakiegoś mechanika/serwis w Krakowie lub okolicach, któremu bez większych obaw można powierzyć S-Type'a to byłbym bardzo wdzięczny za każdą sugestię ;)

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Dzień dobry Jaguarze!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2017, 16:52:31 pm »
Witaj  jcpf-stanby powodzenia .
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Jacatu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 221
Odp: Dzień dobry Jaguarze!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2017, 19:29:14 pm »
Cześć , jak najwięcej radości Ci zyczę .
S-type 2,5 ***** XJ-S H.E. V12* **XJ350***XJ358***XJS Cabrio 4,0***

Offline maron

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 622
  • S-typ 2.7D
Odp: Dzień dobry Jaguarze!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2017, 16:50:31 pm »
To się nazywa miłość od pierwszego .... ! Powodzenia i wzajemności ze strony kotki (mam jednak nadzieję że to samica)!

Offline Swiss747

  • Aspirant
  • Wiadomości: 3
  • S-Type 2.7d 2006
Odp: Dzień dobry Jaguarze!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2017, 23:10:13 pm »
Oj zdecydowanie i to już od samego "wejrzenia" :D Natknąłem się na tę piękność gdy byłem w drodze żeby obejrzeć pewnego X-Type'a (o S-Typie raczej nie myślałem) no i tak mnie urzekła że tydzień później jest już w moich rękach... Na razie tylko pięknie wygląda i trochę marudzi, ale mam nadzieję że jak ją dopieszczę u mechanika to zacznie się wdzięcznie i bezproblemowo poruszać :)

Offline clashje

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Kocham to forum
Odp: Dzień dobry Jaguarze!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 18, 2017, 09:59:52 am »
Ja swojego S-type już pieszczę 2 miesiąc, sporo jeszcze do poprawienia (dzisiaj kurier wiezie nowe dywaniki). już kotek mi się odwdzięcza, w zeszłym tygodniu byłem na urlopie w Tatrach, śmigał super (120-160 km/h), przejechałem 1600km załadowany do pełna  ;D (spalanie 13,5l gazu)
 :-tylko
Jaguar S-type 3.0 v6 automat 2004r

Offline Panoramix

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: Dzień dobry Jaguarze!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2017, 14:20:28 pm »
Witaj!