Autor Wątek: Cześć !  (Przeczytany 1949 razy)

Offline wwiecha

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Kocham to forum
Cześć !
« dnia: Lipiec 24, 2017, 06:28:32 am »
Witam Was serdecznie :)

Mam na imię Wojtek i od tygodnia jestem szczęśliwym właścicielem XJ12 z 1995 roku :) Przez ostatnie 4 lata odremontowałem i cieszyłem się Mercedesem w123 280e, ale nadszedł czas na zmiany i zdecydowałem się na Jaga :) Co prawda szukałem trochę starszego XJ/XJS z v12 ale ten mnie zaintrygował pomimo kilku bolączek...


Offline msiwow

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 565
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2017, 07:35:22 am »
Cześć. Byle auto motodoradcy?

Offline wwiecha

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Kocham to forum
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2017, 13:54:41 pm »
Tak, aczkolwiek nie znałem tego Pana wcześniej. Znalazłem ogłoszenie, zacząłem szukać o modelu i trafiłem wtedy na Jego filmiki na youtube. Nie miało to też wpływu na zakup

Offline msiwow

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 565
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 24, 2017, 15:41:15 pm »
Też go nie znam i fanem też nie jestem ale poprostu to rzadko spotykany model więc skojarzylem.

Motodoradca w filmiku pt. 'dlaczego sprzedałem swojego jaguara' określił cię jako 'kplekcjpnera z krakowa'...

Swoją drogą bardzo był zjarany tym samochodem bo towarzyszył mu w wielu filmikach a tak szybko się odkochal.

Tak czy inaczej powodzenia w pracach przy aucie.

Offline wwiecha

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Kocham to forum
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 24, 2017, 16:45:10 pm »
Powód sprzedaży jaki mi przedstawił trafił do mnie, ogólnie nie tylko to sprzedawał. Filmik widziałem, trochę mnie zdziwiło nazwanie mnie kolekcjonerem :) na pewno jestem miłośnikiem starej motoryzacji, jeżdżę na zloty, robię zdjęcia (profil na FB "amatorskie zdjęcia samochodów"), może stąd takie skojarzenie u Niego...

Na forum nie znalazłem działu, gdzie można opisać swój remont, chyba, że źle patrzę?

Offline msiwow

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 565
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2017, 19:00:53 pm »
Moim zdaniem do tego pasuje dział galeria.

Offline Gonzalles

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 246
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 24, 2017, 21:40:17 pm »
Mam nadzieję, że nic nie spartolił "motodoradca".
Polansował się i do sprzedaży, miłośnik prawdziwej motoryzacji. :-zly
Życzę lat przyjemnej , bezproblemowej eksploatacji i aby jak najdłużej jazda sprawiała Tobie przyjemność tym nietuzinkowym autem.
... bo kot lubi pieszczoty, cokolwiek to znaczy...   Bez przesady, nie mam zamiaru go pieścić w każdej wolnej chwili! Ma konkurencję.

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2017, 23:12:11 pm »
Witaj  jcpf-stanby
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline wwiecha

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Kocham to forum
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 25, 2017, 09:42:00 am »
Moim zdaniem do tego pasuje dział galeria.
w regulaminie tam jest miejsce na 4 zdjęcia tylko :)

Mam nadzieję, że nic nie spartolił "motodoradca".

Raczej jak kupił, tak go trzymał, biją koła, hamulce, nie ma wspomagania na niskich obrotach itp... z pierdół to nie działa część podświetlenia, nie wysuwa się antena, nie opuszcza się kierownica, nie działają końcówki mocy w radio, zegarek, nawet zapalniczka :D podwozie jest do konserwacji, rdza na progach itp... z wizualnych to są 3 brzydkie wpyłki na drzwiach (widać je na zdjęciu nawet) zresztą ponoć od zakupu 320 km zrobił (ja już ze 2x tyle ;) ) Na plus wnętrze jest w bardzo dobrym stanie, połowa auta ma ori lakier, a tam gdzie było malowane jest tylko druga warstwa. Nie było dzwona, przebieg udokumentowany itp.

Ale... o wszystkim mi powiedział, zanim przyjechałem, wszystko co jest nie tak pokazał i tak dalej, nawet wymienił oleje i filtry przed sprzedażą. Uważam że rzetelnie i uczciwie podszedł do sprzedaży :)

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 763
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 25, 2017, 10:57:41 am »
Ponoc mowil ze liczyl sie z tym ile to auto pali i ile kosztuje jego utrzymanie... ale chyba sie jednak mocno przeliczyl.
Sporzadzil liste napraw, podliczyl ile wyjdzie mu kosztorys i... hmm sajonara :) a tlumaczenie sie ze mial taki kaprys i nie sprzedaje dlatego ze go nie  stac na takie auto jest smieszne.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2017, 11:01:44 am wysłana przez Demo »

Offline msiwow

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 565
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 25, 2017, 11:26:00 am »
Tacy są właśnie internetowi 'znafcy'...

Miejmy nadzieję, że tobie pójdzie gładko z pracami przy nim. Niedziałający zegarek to standard.

Co do działu galeria ja się nie przejmuję tymi zdjęciami. Traktuje ten dział jako książkę serwisową bo nie lubię trzymać rachunków czy innych. EDIT: limit 4 zdjęć dotyczy jednego posta a nie tematu więc nie jest źle.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2017, 11:31:36 am wysłana przez msiwow »

Offline Gonzalles

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 246
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2017, 20:43:45 pm »
Robił 10 km, kiedy łapała go handra, a nie stać było na wyjazd gdzieś dalej do znajomych przez rok :- pojecia
Gość zaprzecza sam sobie w swojej frywolnej twórczości na youtube i do tego  jest pozerem.
Z innej beczki, skoro trochę rzeczy masz do zrobienia, pamiętaj, rozbieżność cen części do tego auta jest porażająca, wiele rzeczy możesz kupić od kolegów na forum w dobrych cenach. Czasem warto wstrzymać się z zakupem, aż pojawi się okazja, taka moja rada.
Powodzenia.
... bo kot lubi pieszczoty, cokolwiek to znaczy...   Bez przesady, nie mam zamiaru go pieścić w każdej wolnej chwili! Ma konkurencję.

Offline Panoramix

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: Cześć !
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 20, 2017, 14:24:24 pm »
Witaj!