Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2017

Wycieczka: Włochy, Francja, Gibraltar, Niemcy, Czechy 6-21 października 2017 r.

<< < (2/8) > >>

JCPF7777:
Andrzej308,
przeczytaj, co napisałeś i opisz, co to znaczy, bo znalazłem tyle wariantów interpretacji, że się pogubiłem w swoich domysłach. :)


Andrzej308:
 :) Jednym słowem :-za a nawet przeciw. :)
A na poważnie to co tu interpretować.  Gratulacje z ułożenia tego wszystkiego. Ja dawno utknąłbym już w jakimś tunelu na trasie i zastanawiał się co dalej.
Trochę się przestraszyłem ogromu trasy gibraltarskiej i dlatego decyzję zwalam na innych dołączając do tych co „tam gdzie większość”, ale to nie znaczy że jestem jej przeciwny. Jakby co to pakuję jedynie trochę większą walizkę i  w drogę via Moravia.

JCPF7777:
Andrzej308 + 1 - tam, gdzie większość - masz, jak chciałeś.

Jak wszyscy zmienią zdanie na "tam, gdzie większość", to większość i mniejszość przestanie istnieć i wtedy ja też zmienię zdanie i ... znowu będzie demokratycznie, gdyż, jak doskonale wiemy, każda demokracja pada bez dyktatora :)

Niunia:
Mysle, ze u cystersow , po degustacji miodow dogadacie sie co do wyjazdu.
Dwie osoby  brakujace narazie do busa numer 2 zadecyduja gdzie pojedziecie ( w grupie dwoch busow )
Na dzien dzisiejszy nic nie jest definitywnie przesadzone. Sledze Wasze przymiarki z wielkim zainteresowaniem.

Bede dzialal w funkcji Waszego definitywnego wyboru. 
Pozdrawiam podroznikow.

niunia

Kotletor:
Plan jazdy na Gibraltar podoba mi się  z tym że mam małą uwagę,  zwiedzanie Wenecji w  nocy po przejechaniu 950 km jest mało atrakcyjne. Proponował bym z Padwy pojechać rano do Wenecji i dalej bez zmian.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej