Autor Wątek: Regeneracja deski rozdzielczej Jaguar xf po wystrzale airbag  (Przeczytany 2276 razy)

Offline seba1300

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Regeneracja deski rozdzielczej Jaguar xf po wystrzale airbag
« dnia: Kwiecień 28, 2017, 01:05:43 am »
Witam proszę o pomoc  gdzie profesjonalnie i dokładnie   zregenerują mi deskę rozdzielcza   po wystrzale Airbag w moim Jaguarze Xf ???

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.078
    • www.jaguar.org.pl
Odp: Regeneracja deski rozdzielczej Jaguar xf po wystrzale airbag
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2017, 12:46:39 pm »
Widziałem parę takich aut z regenerowaną deską. Żadna nie wygląda jak oryginał. Poza tym to jest robione po szopach i garażach, bez ŻADNEJ gwarancji, że poduszka zadziała tak jak powinna. To że nowy nabój jest wkładany to nie znaczy, że materiał, szwy deski pozwolą na zadziałanie takie jak przewidział producent. Lepiej zamówić nową. Deski i robi niemiecka firma, można bezpośrednio do nich napisać, zapytać czy i za ile sprzedadzą.
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: Regeneracja deski rozdzielczej Jaguar xf po wystrzale airbag
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2017, 06:38:35 am »
no ale xf Paweł jest prostszy, po za tym dobrze byłoby gdyby się kolega określił, czy to ma być polepione czy poskładane na top. Nowa deska nie pomoże polepionemu przodowi :)
Tam jest płaska powierzchnia, więc radzą sobie tak mniej więcej wszyscy, a to że czasami po "regeneracjach" latają airbagi po całym samochodzie i zaczyna być sraczka po sądach to już inna sprawa.
Jak profesjonalnie znaczy tanio czyli tak na "ujdzie" to radzą sobie z XF-em. Jak ma być tak żeby było top, czyli tak, żeby nie było widać NIGDZIE, że samochód miał strzała to nowa.

Offline coolio

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • JAGUAR XFS 3.0 S
Odp: Regeneracja deski rozdzielczej Jaguar xf po wystrzale airbag
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2017, 06:49:57 am »
regenerowałem w firme LEKER AIRBAG w m. Wschowa. koszt jeśli dobrze pamiętam to ok 2500zł chyba razem z kierownicą . jestem zadowolony, aczkolwiek zajmuje to ponad miesiąc.

Offline seba1300

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Odp: Regeneracja deski rozdzielczej Jaguar xf po wystrzale airbag
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2017, 14:48:00 pm »
KRISS chodziło mi oczywiscie o poskaładanie tego na top ,dodam ze moj xf dostał lekko  dołem   w chłodnice i lekko zderzak dołem  ale niestety poduszki wystrzeliły po za tym reszta jest ok .
Orjentujesz sie gdzie mozna kupic nowa deske ? 

Pablo 21 mozesz podac wiecej informacji odnosnie  tej niemieckiej firmy ????